Steam 2.8 saatlik oynanmış oyun iadesi yapılır mı?

Thaek

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben theotown adlı bir oyun almıştım 2021 yılında. Daha sonra bu oyunu 2.8 saat oynadım ve iade ettim. Bugün tekrardan satın aldım, fakat hiç oynamadım. Tekrardan iade etmek istiyorum. 2 saati aşma kuralı nedeniyle iadem reddedilir mi?

İade edeceğiniz oyunu neden 2.defa alıyorsunuzki? Steam tolerans gösterirse 3 saate kadar oyunları da iade alıyor ama şansınıza bağlı deneyin tekrar. Oyunun ismi ne bu arada?

Kabul edeceklerini zannetmiyorum hocam. 14 gün ve 2 saat kuralı var. Yine de şansınızı bir deneyin.
İyi de ben bu saat ile aylar önce oyunu iade edebilmiştim? Şimdi reddedilmesi mümkün mü? Aylar önce satın almıştım geri iade ettim. Şimdi tekrar satın aldım. 14 gün kuralı buna da dahil mi?

İyi de ben bu saat ile aylar önce oyunu iade edebilmiştim? Şimdi reddedilmesi mümkün mü? Aylar önce satın almıştım iade ettim. Şimdi tekrar satın aldım. 14 gün kuralı buna da dahil mi?

Hocam iade etmiş ve üzerinden aylar geçtikten sonra tekrar almışsınız. 14 gün kuralını önceki aldığınızın üstüne eklemezler. Daha önce kabul ettiler ise tekrar edebilirler. Şansınızı bir deneyin.

Geri
Yukarı