2-3 sene idare edecek laptop önerisi

Bütçe
4500
Açıkçası 2.el hiç bişey almam söz verdim kendime, güvenemem. Sivastayım. Fiyatları inceledim, en ucuz gittigidiyorda, güvenli mi internet üzerinden sipariş etmek? Biraz tereddüt var
Hocam satıcı firmayla aldıktan sonra hiçbir bağınız bulunmuyor. Tamamiyle garantör firmayla bağınız. Teslim almadan önce kuryenin önünde kontrol edin bilgisayarı yeterli olur.

Açıkçası 2.el hiç bişey almam söz verdim kendime, güvenemem. Sivastayım. Fiyatları inceledim, en ucuz gittigidiyorda, güvenli mi internet üzerinden sipariş etmek? Biraz tereddüt var

Bunu da inceledim de, hp sanki daha iyi gibime geldi
İnternet çağındayız, güvenli mi diyorsun dostum.

Satıcılar güvenilir olduktan sonra sorun yaşama olasılığın çok çok az. Gidip de şehrindeki bir bilgisayarcıdan kazıklanmak yerine internetten daha iyisini uyguna bulursun.

Doğru seçim hocam. 4300u güzel ve güncel bir işlemcidir. Linkini bırakayım yine de.
Aynı satıcı trendyolda 4500, gittigidiyor da 4300₺ satıyor, extra indirim var orda. Gittigidiyor güvenli mi?

Lenovo mantıklı olabilir. Harici ekran kartı olması sizin adınıza bir artı.
Youtube dan izledim karşılaştırmaları, hp de sanki pek geride kalmıyor
İnternet çağındayız, güvenli mi diyorsun dostum.

Satıcılar güvenilir olduktan sonra sorun yaşama olasılığın çok çok az. Gidip de şehrindeki bir bilgisayarcıdan kazıklanmak yerine internetten daha iyisini uyguna bulursun.
Doğrusunuz, daha önce İnternette pahalı alışveriş yapmadığım için sordum

Youtube dan izledim karşılaştırmaları, hp de sanki pek geride kalmıyor
Hocam biri harici ekran kartı ile açar birinin dahili grafik birimi ile. Oyun işine çok girmeyecekseniz Hp alıp geçmenizi öneririm gündelik yaşam için daha uzun gider i3 10000 den.

En basitinden birinde aynı işi 2 kişi birinde 1 kişi üstleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı