Xbox 2-3 Yıllık Game Pass nasıl alınır?

12 Live Gold sonrası 1 ay Ultimate'le 13 aylık Ultimate yaptıktan sonra, aylık Ultimate mi aldınız, mesela 12 defa Game Pass Ultimate alarak süreyi uzatabiliyor muyuz?

O şekilde pahalıya gelecektir. 12 aylık Ultimate 540 TL yapıyor, yaklaşık 650 liraya 2 yıllık almak mümkün. Gold alarak alım sonrası her seferinde yineleyen ödemeyi kapatıp tekrar satın alacaksınız 3 aylık olarak. En son aşama da Ultimate'e yukselteceksiniz.

O şekilde pahalıya gelecektir. 12 aylık Ultimate 540 TL yapıyor, yaklaşık 650 liraya 2 yıllık almak mümkün. Gold alarak alım sonrası her seferinde yineleyen ödemeyi kapatıp tekrar satın alacaksınız 3 aylık olarak. En son aşama da Ultimate'e yukselteceksiniz.

Onu yaptık şu an arkadaşın dediğinin nasıl olduğunu soruyorum kendisine. Mesel ben 12 ay Live Gold 1 ay Game Pass 1 ayda Ultimate ile 14 ay yaptım, ekstra arkadaşa odaklandım bundan sonra 1 sene daha yapmak için aylık Ultimate mi 12 ay tek tek almalıyız ilk yöntemde ki gibi her defasında yineleneni kapatıp almak.

345 TL'ye 13 aylık Game Pass Ultimate Almak! @Berkay Kiraz

Buradaki konudan yola çıkıp 13 aylık aldıktan sonra bir şey fark ettim ki şu an fotoda da göreceğiniz üzere 2 yıldan fazla aboneliğim bulunuyor. Bu linke tıklayıp en alta inin Ultimate'e şimdi katılın deyip tek tek 1 aylık alarak istediğiniz kadar uzatabiliyorsunuz. Ben temmuz 2025e kadar aldım daha ne kadar uzuyor bilmiyorum. Uzun süre oynamayı düşünen varsa alması mantıklı olabilir.

Eki Görüntüle 1822225
Ne kadar tuttu?

Onu yaptık şu an arkadaşın dediğinin nasıl olduğunu soruyorum kendisine. Mesel ben 12 ay Live Gold 1 ay Game Pass 1 ayda Ultimate ile 14 ay yaptım, ekstra arkadaşa odaklandım bundan sonra 1 sene daha yapmak için aylık Ultimate mi 12 ay tek tek almalıyız ilk yöntemde ki gibi her defasında yineleneni kapatıp almak.
Evet tek tek alınacak sürekli. O şekilde uzatıyor. Yineleneni kapatmadım ben dümdüz aldım tek tek.

45 çarpı kaç ay almak istiyorsan işte. 10 ay alacaksan ekstra 450 lira mesela. Eğer dedikodular gibi uçuk bir zam gelirse uyguna gelmiş olur.

En iyisi kod şeklinde almak
Kod yok ki. Olanlar da çok pahalı. Mesela cimrideki fiyatlar

Son düzenleme:
13 aylık Gold + Ultimate üzerine. 13 ay daha ultimate aldım. Toplamda 345+585= 930 ₺'ye 26 aylık üyelik almış oldum.. Artışı düşününce iyi yatırım oldu.

Bu arada bana 13 ay üst üste verdi. Sonrasında hata veriyor.

Son düzenleme:
İş bankasının nays uygulaması ile %20 para iadeli olarak alabilirsiniz. 100 TL'ye kadar iade yapıyor. Yaklaşık 275 TL'ye gelir. Nays üyesi olamak isterseniz;

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-06-16-08-12-44-812_com.nextcx.nays.jpg
    Screenshot_2023-06-16-08-12-44-812_com.nextcx.nays.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 159

Yeni konular

Geri
Yukarı