2.4 GHz laptop Wi-Fi kartını yeni bir kartla 5GHz'ye yükseltmek

Bu kartın satıcısına HP için uyumlu mu diye sorabilir misin? Uyumsuz olup olmadığına dair bir şey yazmamış. Hem bu daha uyguna gelecek ve aynı özelliklere sahip.
buda uyumlu değilmiş :D
TP-Link TL-WN727N, 150 Mbps N Kablosuz WPS USB Adaptör cihazı mevcut bende ve çok memnunum. Hem masaüstü hem de laptopta bu cihazı kullanıyorum.
harici kart takacak kadar usb portum yok

TP-Link TL-WN727N, 150 Mbps N Kablosuz WPS USB Adaptör cihazı mevcut bende ve çok memnunum. Hem masaüstü hem de laptopta bu cihazı kullanıyorum.

Dostum ben de söylenenlere güvenerek HP cihazıma WN725N 150 Mbps aldım fakat 12 metre uzaklıktan 60 Kbps çekiyor, Internetim 75 Mbps. 6 metre yakına götürünce 45'e çıktı. İade edeceğim.

Alttaki HP ile uyumlu fakat başlığı açanın modeli ile değil :(. Bir daha asla HP almayacağım.

Sakin ol dostum ben de HP kullanıyorum. :D HP ile alakalı dğeildir bence. Çin'de Asya merkezli firmalar daha çok sattığındandır.

950 euro vermiştim :(. Masaüstü toplamadığıma her gün pişman oluyorum. Klavyesi bozuluyor değiştirecek parça yok, faresi bozuldu parça yok, monitöründe ölü piksel çıktı 300 lira verdim, ekran kartını değiştireceğim PSU yetersiz, işlemciyi değiştireceğim uyumlu modeller verimsiz ve pahalı, açıp içini temizliyorum her seferinde vidaların en az yarısı artıyor, Wi-Fi yavaşlamaya ve kopmaya başladı uyumlu Wi-Fi kartı yok, USB'li Wi-Fi kartı aldım ve boş port olmadığı için bir de USB çoklayıcı aldım fakat Wi-Fi adaptör düzgün çalışmadı, kendi Wireless'inin bir vidası kayboldu aynısından satılmıyor...

Bir daha laptop, hele de HP, almam aldırmam alanı da vazgeçiririm.
İnternet'i GHz yapmaktan vazgeçtim.

Bu üründen alıp yanımdaki fişten "kablosuz ethernet" çekeceğim. Çekim gücünün de iyi olduğu söyleniyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı