Wi-Fi çipi 2.4 GHz ağları görmüyor

FreYr3162

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B450M S2H, Ryzen 5 5600, Gigabyte Gaming OC Pro RTX 2060, G.Skill 2x8 GB 3000MHz CL16, Seagate Barracuda 2 TB 7200RPM, Samsung 860 EVO 500 GB M2 SSD, Pny CS900 480 GB, Cougar 700W PSU
Merhaba laptopu sıvı temasından sonra servise vermiştik ve halletmişlerdi ancak Wi-Fi çipi sadece 5 GHz ağları görüyor modemin dibine giriyorum 2.4 GHz olan ağ 1 diş çekiyor sorunu nedir? Ayrıca router da kullanıyorum onun 2.4 GHz olan ağını da görmüyor 5 GHz'leri görüyor çok değişik bir sorun. Hp Pavilion 15-dk0005nt core i5 9300h notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Hp Pavilion 15-dk0005nt kampanyalar ve uygun fiyat seçeneklerle laptop bu. 16 GB ram ve 500 GB SSD olan versiyonu. Eski bir adaptör mü takılmış bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    3,1 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Merhaba laptopu sıvı temasından sonra servise vermiştik ve halletmişlerdi ancak Wi-Fi çipi sadece 5 GHz ağları görüyor modemin dibine giriyorum 2.4 GHz olan ağ 1 diş çekiyor sorunu nedir? Ayrıca router da kullanıyorum onun 2.4 GHz olan ağını da görmüyor 5 GHz'leri görüyor çok değişik bir sorun.

Bu donanımın özelliklerine girin.
Gelişmiş sekmesinden Channel mode ayarının 2.4 - 5 GHz de olduğunu doğrulayın.

Bu donanımın özelliklerine girin.
Gelişmiş sekmesinden Channel mode ayarının 2.4 - 5 GHz de olduğunu doğrulayın.
Modemden mi diyorsunuz? Sorun modemle alakalı değil başka cihazlardan 2.4 GHz kullanılabiliyor.

Modemden bahsetmiyorum Wi-Fi kartının aygıt yöneticisindeki özelliklerinden bahsediyorum.
Konuyu hortlatıyorum fakat sorunu çözemedim aynı sorun aynı şekilde devam ediyor. En iyisi bir servise göstermek, tahminimce Wi-Fi kartında bir problem var.

Geri
Yukarı