2.500.000 TL sıfır SUV araba önerisi

DS7 içten de dıştan da daha güzel bir araba. Motor olarak da daha iyi bir motoru var. Ön koltuklarda masaj, ısıtma ve soğutma var. Bu arada DS7'nin 1.6 225 beygir ve 1.6 300 beygir motorlarını öneririm. 130 beygir olan az kalabilir.
Bana göre Q3'ün DS7'den daha iyi olduğu bir konu yok. Bir tek parçaları vs. daha kolay bulunabilir o yandan iyi. DS7 ile bir kaza yapsanız tampon vs. gelmesi 3 4 haftayı bulabiliyor.

A3'den bozma Q3'ü bence eleyin üstadım. Araç cidden bütçesine göre dar ve normal bir performansa sahip. Arkadaşlar DS7 önermiş çok daha premium ve donanımlı bir araç. Bazen markalardan değil de modellerden gitmek gerekiyor.
DS7'yi bayağı araştırdım. Servis desteği az , malzemesi zor bulunuyor , bir anda Türkiye pazarından çekilebilir , araç güzel fakat sürekli bir yerlerinde hata çıkıyor ve servistekiler de artık sorunlardan bıkmış gibisinden çok yorum ve şikayet gördüm. Araç genel olarak çok beğenilmiş fakat sürekli sorun çıkardığı ve yarın öbür gün bir anda pazardan çekilme ihtimali gibi konularda insanlar tedirgin. Açıkçası Q3 Sportback'ten çok daha fazla beğendim fakat okuduklarımdan sonra birazcık tereddütteyim. Bayilerine gidip bizzat bilgi almaya çalışacağız.

DS7'yi bayağı araştırdım. Servis desteği az , malzemesi zor bulunuyor , bir anda Türkiye pazarından çekilebilir , araç güzel fakat sürekli bir yerlerinde hata çıkıyor ve servistekiler de artık sorunlardan bıkmış gibisinden çok yorum ve şikayet gördüm. Araç genel olarak çok beğenilmiş fakat sürekli sorun çıkardığı ve yarın öbür gün bir anda pazardan çekilme ihtimali gibi konularda insanlar tedirgin. Açıkçası Q3 Sportback'ten çok daha fazla beğendim fakat okuduklarımdan sonra birazcık tereddütteyim. Bayilerine gidip bizzat bilgi almaya çalışacağız.
Kodiaq'ta bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı