2.500 TL arası bilgisayar toplamak

MeteCAN

Kilopat
Daha fazla  
Vatandan bilgisayar almak istiyorum, bilgisayarda ekran kartı yok şu an kullandığım R7 240 kullanacağım bu yüzden sistem parçalarını biraz yüksek tutup 2.500 TL arası bir sistem topladım.
Kasa olarak ucuz bir kasa almak istedim.
Ya da:
Bu kasayı alıp şuan ki kasamda 500 W güç kaynağı var, gitsem güç kaynağı ile toplarlar mı ?
Son olarak ekran kartı olarak da RX 560, GTX 1050 Ti ya da hiç olmadı. GTX 750 Ti almayı düşünüyorum ikinci el yardımınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Everest'ten uzak durun. XIGMATEK güzel markadır fakat kasasında PSU yok. HDD'yi Seagate Barracuda 1TB ile değiştirin.

1050 sistem toplayabilirsin galiba. PC Hocası yeni bir sistem topladı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1050 sistem toplayabilirsin galiba. PC Hocası yeni bir sistem topladı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu sistemi asla tavsiye etmem. İşlemci kısmı zaten ölü be ekran kartı kısmına gelince en az gtx 1050ti öneriyorum.

Doğru o işlemci aslında web ortamında gezmek amaçlı gibi oyun için olmadığını düşünüyorum fakat bütçe biraz daha artarsa güzel bir sistem ortaya çıkabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı