2.500 TL kablosuz oyuncu mouse önerisi

Bütçe
2500
Ön yargı gereksizdir hocam.

Ön yargı değil O, 5 Rampage ürününde aynı sorunu yaşayıp 1 tane düzgün az para daha ekleyip alınca o 5'indende fazla kullandım. Rampage Çin'den hazır ürüne logo bastırıp getiriyor, doğrudan kendi ürününü üretip malına güvenip kendi logosunu basana güvenirim. Bir de garantisi çok kötü yollayamıyorsunuz çünkü kargoyu size ödetiyorlar.

Merhaba kablosuz oyuncu mouse önerisine ihtiyacım var. Bütçem maksimum: 2500.
PTFE 2.4GHz ve kablolu da kullanılabilmesini istiyorum, BT şart değil ama olursa iyi olur.
Bütçemin altında olursa tabii benim için daha iyi olur klavyede alacağım çünkü.
Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.
Resimlere göre elinin boyutu kaç cm olduğunu ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun belirtirsen yardımcı olabiliriz.
1707558926022.png

1707558931684.png

Resimlere göre elinin boyutu kaç cm olduğunu ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun belirtirsen yardımcı olabiliriz.
Eki Görüntüle 2112226
Eki Görüntüle 2112227

Şu an bende kablolu Gladius 3 var, Havit MS1002, Bloody V3 bu tarz mouseler kullandım ergonomik olarak hep memnundum. Benimki palm oluyor. Elim orta veya ortadan çok az büyüktür. Şu MSI GM51'i beğendimde 26k DPI falanmis bendekide öyle hem model düşmüş gibi hissetmem dedim ama Switch değişilmiyormuş diye vazgeçtim.

VGN Dragonfly F1 Pro öneriyorum. Hem kablolu kullanabiliyorsun hem kablosuz. Fiyatını hak eden, piyasada rakipleri çok az tam bütçenize göre bir mouse. Başka alternatiflere bakmayın bile derim.
İncelemesini izledim. Dragonfly'da Gladius'taki gibi pratik Switch değişimi var mı? Bu 3 mouse arasında kararsızım şu an: MSI GM51 Wireless, Gladius 3 Wireless, Dragonfly. Nedeniyle iletirseniz sevinirim. Gladius 3 Wireless 1900₺, GM51 2200₺, Dragonfly ise 1800 ile 2500 arası modellerine göre değişiyor.

Son düzenleme:
Şu an bende kablolu Gladius 3 var, Havit MS1002, Bloody V3 bu tarz mouseler kullandım ergonomik olarak hep memnundum. Benimki palm oluyor. Elim orta veya ortadan çok az büyüktür. Şu MSI GM51'i beğendimde 26k DPI falanmis bendekide öyle hem model düşmüş gibi hissetmem dedim ama Switch değişilmiyormuş diye vazgeçtim.

İncelemesini izledim. Dragonfly'da Gladius'taki gibi pratik Switch değişimi var mı? Bu 3 mouse arasında kararsızım şu an: MSI GM51 Wireless, Gladius 3 Wireless, Dragonfly. Nedeniyle iletirseniz sevinirim. Gladius 3 Wireless 1900₺, GM51 2200₺, Dragonfly ise 1800 ile 2500 arası modellerine göre değişiyor.
Kafana hangisi yatıyorsa onu alabilirsin.
Eğer elin 18 cm yada daha ufak ise bunu da alabilirsin.

Kafana hangisi yatıyorsa onu alabilirsin.
İlkini beğenmedim diğer 2 si butcemi aşıyor. Son mesajıma bakabilirmisiniz o 3 ünden hangisini önerirsiniz ?

Geri
Yukarı