2.500 TL'ye akıllı saat önerisi

Hocam mesela saatin içine müzik atarak veya telefondaki müziği saat üzerinden oynatma var mıdır? Telefon konuşması benim için pek de önemli değil arayan soran yok zaten.

Saatten müzigi oynatabiliyorsunuz degiştirebiliyorsunuz evet ama nereden çalacagını ayarlayabiliyor musunuz bilmiyorum saati seçtigimde ne var ne yok saatten sesi geliyordu😆

Saatten müzigi oynatabiliyorsunuz degiştirebiliyorsunuz evet ama nereden çalacagını ayarlayabiliyor musunuz bilmiyorum saati seçtigimde ne var ne yok saatten sesi geliyordu😆

Benim çocukken saatim de öyleydi hocam anılarım canlandı :D

Telefonumda yanlızca müziği Bluetooth cihazından, oyun seslerini telefondan verme özelliği var hocam sorun olmaz benim için.

Korkunç biraz böyle olması otobüste otomatik olarak baglandıgında Spotify da çalma olarak saati seçerse eger diye korkuyorum ben o yüzden hiç baglamıyorum ses kısmını.

Bugün arabada telefonum aniden arabaya bağlandığı için tüm gündür babamın alay konusu oldum hocam temkinli olurum ben :D

Bende bu ürün var replika istemedin tabii ama görüntü ve mikrofonu çok iyi fiyatına göre güzeldir ama ne de olsa replika sagı solu belli olmaz.

Bu hala alınır mı? Satici urunun guncellendigini soyluyor resimdekinden farkli gorunumlu bir saat gelmis bir musteriye.

Yeni konular

Geri
Yukarı