2.500 TL'ye Xbox One S alınır mı?

2.500 TL'ye kol ve Xbox One S alacağım. Cihaz arkadaşımın ve sorunsuz. Sorum şu: Fiyatı çok komik bir rakam, biliyorum. Ama şu yılda One S almak ne kadar mantıklı, kaç yıl idare eder? Artıları eksileri nelerdir?

(Genellikle Forza Horizon, GTA 5 vb. oyunlar oynayacağım.)

Bedavadan biraz pahalı. 3 yıl daha idare eder spor oyunları da 3 yıl boyunca gelir. Yeni nesil konsolların kontrolcüleri o para sormanız hata.

2.500 TL'ye kol ve Xbox One S alacağım. Cihaz arkadaşımın ve sorunsuz. Sorum şu: Fiyatı çok komik bir rakam, biliyorum. Ama şu yılda One S almak ne kadar mantıklı, kaç yıl idare eder? Artıları eksileri nelerdir?

Düzenleme : Konsolu aldım fakat gta5 gamepassten kalkmış :/

Mükemmel fiyat alın direk.

Ben fat kasa One a 3.5k verdim oyunlara da bir 600 lira falan verdim herhalde şimdilik memnunum bu paraya daha iyisini yapamazdım

Düzenleme: Konsolu aldım fakat GTA 5 Game Pass'ten kalkmış :/

İndirimde 100 liraya düşüyor

Gold üyeliğin varsa (veya Game Pass Ultimate) şu an indirimde 80 lira GTA 5 oynayacaksan yapıştır geç Gold üyeliğin yoksa normal indirime girmesini bekle

Son düzenleme:
Ben fat kasa One a 3.5k verdim oyunlara da bir 600 lira falan verdim herhalde şimdilik memnunum bu paraya daha iyisini yapamazdım

İndirimde 100 liraya düşüyor

Gold üyeliğin varsa (veya Game Pass Ultimate) şu an indirimde 80 lira GTA 5 oynayacaksan yapıştır geç Gold üyeliğin yoksa normal indirime girmesini bekle
165 tl ye aldım maalesef :/

Geri
Yukarı