Xbox One S 600 TL'ye alınır mı?

Oyun kolu satıyor
dto.PNG

Bu sadece kontrolcü ve fiyatı abartının abartısı, bu fiyata 9.nesil kontrolcü alınabilir. İlan açmayı ve sattığı ürünün ne olduğunu bilmeyen satıcılara aşırı sinir oluyorum.

Linkteki kol değil mi arkadaşlar? Ben mi yanlış görüyorum?

Bu sadece kontrolcü ve fiyatı abartının abartısı, bu fiyata 9.nesil kontrolcü alınabilir. İlan açmayı ve sattığı ürünün ne olduğunu bilmeyen satıcılara aşırı sinir oluyorum.

Gamepad fiyatları bu noktada maalesef. Dandik Monster gamepad bile 300 TL. İkisini de kullanmış biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki Monster ve türevleri gamepadlere 300 lira vereceğinize Xbox gamepad alın 600 liraya.

Büyük ihtimalle hata var. Kol ile konsol karışmış.

Gamepad fiyatları bu noktada maalesef. Dandik Monster gamepad bile 300 TL. İkisini de kullanmış biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki Monster ve türevleri gamepadlere 300 lira vereceğinize Xbox gamepad alın 600 liraya.
Sattığı kontrolcüler 2.el, kutuları vesaire yok. Ben 2.el 8.nesil kontrolcüyü 350TL'ye aldım ki 300-250TL'lere alan çok kişi var. İlanın koyulduğu bütçenin az üstüne çıkıp sıfır 9.nesil kontrolcü alınabilir, hatta Amazon Japonya sitesinden belki fiyatın daha altına 0 alınır.)

Geri
Yukarı