2.800 TL monitör seçimi

MoRdeNaR

Kilopat
Yer
İzmir, Turkey
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, hayırlı ramazanlar. Aşağıda belirttiğim 2 monitör arasında ya da önerileriniz doğrultusunda hareket etmek istiyorum. Ekran kartım ASUS RX580 8 GB modeli.
Teşekkürler.

1- Viewsonic 27" VX2758-2KP-MHD 144Hz 1ms 2xHDMI DP IPS QHD Freesync Gaming Monitör | ITOPYA

2- LG 27" 27GN800-B 144Hz 1ms 2xHDMI DP HDR IPS QHD G-SYNC Uyumlu Gaming Monitör | ITOPYA

LG olan hakkında fikrim yok ama Viwesonic olanı öneriyorlardı sanırım. @LaMorte'de yardımcı olabilir.

Viewsonic olan monitör ara sıra indirime girse de 3500 TL'den düştü bence fiyatı güzel. Ayrıca bunlar da bir seçenek olabilir.

Viewsonic olan monitör ara sıra indirime girse de 3500 TL'den düştü bence fiyatı güzel. Ayrıca bunlar da bir seçenek olabilir.

Odyssey G5 ışık sizmasina sahip.

VX2758 kesinlikle. Harika bir siyah tek düzelik ve %90 ARGB gamut hacmi ile rakipsiz. Daha ucuza bir şeyler düşünülecekse VG272UP da alınabilir.
Ancak siyah tek düzeliği hakkında fikrim yok.

Hocam 2K monitör önerisi yapacağım evet RX580 bazı oyunlarda 2K performansı düşük olacaktır burada 1080p çekmen gerekir ama diğer işlerde 2K çok daha iyi olur hem ileride ekran kartı değiştireceğin zaman 2K geleceğe dönük bir yatırım. (monitörü kendim kullanıyorum ve memnunum)

Geri
Yukarı