2.800 TL'lik Oyun Listesi

FallenDemon

Centipat
Bugüne kadar oynamak istediğim oyunların tamamını Epic Games (DLC vs.) Sitesi üzerinde liste yapmak istedim kaç TL ödeme çıkacak diye, bu fiyat çıkıyor indirim varken böyle indirim falan olmasa fiyat nereye kadar çıkacak kim bilir. 😃😃😃 Aranızda var mı bu listedeki oyunlara sahip olup bu fiyattan veya fiyatlardan daha yüksek paraları oyunlara yatıranlar, yatırdıysanız şu an neler düşünüyorsunuz fikirlerinizi bekliyorum.😊
Not: Listeyi satın almadım.

1685548331749.png

Bugüne kadar oynamak istediğim oyunların tamamını Epic Games (DLC vs.) Sitesi üzerinde liste yapmak istedim kaç TL ödeme çıkacak diye, bu fiyat çıkıyor indirim varken böyle indirim falan olmasa fiyat nereye kadar çıkacak kim bilir. 😃😃😃 aranızda var mı bu listedeki oyunlara sahip olup bu fiyattan veya fiyatlardan daha yüksek paraları oyunlara yatıranlar, yatırdıysanız şu an neler düşünüyorsunuz fikirlerinizi bekliyorum.😊

Eki Görüntüle 1801301

Sonuna kadar okurken gerçekten alacaksın sandım.

Bugüne kadar oynamak istediğim oyunların tamamını Epic Games (DLC vs.) Sitesi üzerinde liste yapmak istedim kaç TL ödeme çıkacak diye, bu fiyat çıkıyor indirim varken böyle indirim falan olmasa fiyat nereye kadar çıkacak kim bilir. 😃😃😃 Aranızda var mı bu listedeki oyunlara sahip olup bu fiyattan veya fiyatlardan daha yüksek paraları oyunlara yatıranlar, yatırdıysanız şu an neler düşünüyorsunuz fikirlerinizi bekliyorum.😊

Eki Görüntüle 1801301
Sadece FPS oynuyorum sıkıntı yok valo 6k

Sıkıntı yapmayın, 1-2 oyunu oynadıktan sonra diğerlerini listenizden sileceksiniz. Bu yüzden ilk önce yeni oyunlardan oynamanızı tavsiye ederim :D

Tabii arada istisnalar mevcut.

Büyük olasılık öyle olur hocam zaten zamanımda yok açıkçası alsam bile, çalışmaktan dolayı birçoğunu oynayamayacağım ancak böyle büyük bir miktarı da tabii bir anda vermek zor ve bunların hepsini tamamlamakta ayrıca ciddi bir zaman ister.

Eki Görüntüle 1801301
Valla son ilkbahar indirimlerinde 11K para sulamıştım Steam'de. Çok zevkliydi önüne gelen her şeyi almak. Aynı zevki aldığım oyunlar veremedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı