2.93 dolara alınabilecek AK-47 skinleri nelerdir?

Çok Açıklıyıcı olmuş hocam..
Slate
Ratrod
Safety Net

olabilir..
hocam ratrod diye bir skin yok
Hocam bıçak çıkarma oranı 300 de 1 sanırsam ve her açtığınızda azalmıyor bu oran ben öyle kapsül e basıp batmıştım şansınıza güveniyorsanız basın ama size tavsiyem bir skin almanız ya da yatırım yapmanızdır.
Hocam insanın içine doğma dediğmiz olay oluyor büyük ihtimal heycandan ama bilmiyorum yada bazı sitelerde katlamaya çalışırım

Çok açıklıyıcı olmuş hocam.

Hocam ratrod diye bir skin yok.

Hocam insanın içine doğma dediğmiz olay oluyor büyük ihtimal heyecandan ama bilmiyorum ya da bazı sitelerde katlamaya çalışırım.

Evet aynısını bende yaşadım sonu malum zaten ama arkadaşım 5 TL'ye 1000 TL yapmıştı tamamen şansa bağlı bir iş hocam.

Yaklasık 100 e yakın kasa açtım. 3k saatim var oyunda. Faydasını görmedim. Göreni de görmedim. Ama arkadaşımızın dediği gibi kapsül deneyebilirsiniz.

20240503003807_1.jpg20240503003641_1.jpg20240503003542_1.jpg

Söylediğim gibi 2.93 dolarım var güzel bir AK-47 skini var mı?
Bu fiyata ana silahlara skin alacağınıza kasa açmayı deneyin. Zaten kaybedecek bir paranız yok ama düşükte olsa katlama imkanınız var. Bu fiyata estetik görünüşe sahip herhangi bir skin mevcut değil.

Bu fiyata ana silahlara skin alacağınıza kasa açmayı deneyin. Zaten kaybedecek bir paranız yok ama düşükte olsa katlama imkanınız var. Bu fiyata estetik görünüşe sahip herhangi bir skin mevcut değil.

Çok açıklıyıcı olmuş hocam.

Hocam ratrod diye bir skin yok.

Hocam insanın içine doğma dediğmiz olay oluyor büyük ihtimal heyecandan ama bilmiyorum ya da bazı sitelerde katlamaya çalışırım.

Ya da copenhagen kapsüllerini deneyebilirsin hocam şu an 0.25 cent 10 tane aç istiyorsan.

Ya da copenhagen kapsüllerini deneyebilirsin hocam şu an 0.25 cent 10 tane aç istiyorsan.
Kapsül açılacaksa Challengers açılabilir. Kısa vadede al sat için şu anda en iyisi bu fakat uzun vadeli sticker tutmak istersen Team Spirit gibi rank 10 takımların sticker'ları şu anda 1-2 dolar civarında.

Kapsül açılacaksa challengers açılabilir. Kısa vadede al sat için şu anda en iyisi bu fakat uzun vadeli sticker tutmak istersen Team spirit gibi rank 10 takımların Sticker'ları şu anda 1-2 dolar civarında.

Paris 2023 sticker ve kapsül tutanları hepsi patladı hala dip fiyattalar uzun vadeli bir yatırım ama bayağı uzun.

Yeni konular

Geri
Yukarı