Kapalı 2 Adet GTX 1070 Ti Cerberus ve 4 Adet GTX 1050 Ti GX - Maden Parçaları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

tugoli

Kilopat
Daha fazla  
Madencilik 2. sistemimi satıyorum. Genel açıklamaya aşağıdaki konudan ulaşabilirsiniz.

Sistem özellikleri:
  • Asus B250 MINING EXPERT Intel B250 1151 Soket 2400MHz DDR4 USB 3.1 HDMI Mining Anakart
  • 2 Adet Asus Cerberus-GTX1070TI-A8G Nvidia Geforce GTX1070Ti 8GB GDDR5 PCI-E 3.0 Ekran Kartı
  • 4 Adet MSI GeForce GTX 1050 TI Gaming X 4GB Ekran Kartı
  • Intel Skylake Pentium G4400 3.3GHz 3Mb Cache LGA1151 İşlemci
  • 8GB 2133MHz DDR4 Ram

Sistem parçaları Ocak-Şubat ayı arasında alınmıştır. ETH mining için kullanılmıştır. Mining şartları linkteki sistem ile aynı olup sıcaklık ve zorlama durumu yok emin olabilirsiniz. İstediğiniz zaman görüp kartları test edebilirsiniz.
Ekran kartlarının tümünün faturası kutusu bulunmakta. Sadece işlemci ve RAM'in kutusunu saklamadım. Faturası bulunuyor.

0549 641 49 19 nolu telefondan Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Mesai saatlerinde yoğun olduğum için aramazsanız sevinirim. Teklif/adet ya da parça üzerinden yazmanızı rica ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci ve bellek için ne düşünüyorsunuz? Uzun zamandır piyasayı takip etmediğimden dolayı fiyat konusunda pek bir bilgim yok.

İşlemci ve bellek için ne düşünüyorsunuz? Uzun zamandır piyasayı takip etmediğimden dolayı fiyat konusunda pek bir bilgim yok.
Toplu satış planlıyorum fakat ayrı satış olursa 600 tl diyebilirim.

Merhaba parça satışına karar verirseniz 1050Tİ için talibim bir kardeşimize hediye edeceğiz.

Mining dolayısıyla kart fiyatı düşüyor değil mi? Direk sorayım GTX 1050 Tİ ne kadar?

1050ti 900 TL, sistem parça halinde satılıyor artık yazmayı unutmuşum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı