Alıcı 2 Adet Kırık Diş Operasyonu Kasasına Nakit Para Veriyorum

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer
Merhaba, CS:GO kırık diş operasyonu kasası biriktiriyorum. Görevler dışında ayrıca stok yapmak istiyorum. Şu anda CS:GO pazar fiyatı 4.85 olan bu kasayı nakit paraya çevirmek isteyenlerin işine yarayabilecek bir teklif sunuyorum. 2 adetten bu kasaya 8 TL nakit para vereceğim. Pazara koyacağınız eşyanın komisyonlu olarak satıldığını ve bunu paraya dönüştürürken ekstra komisyon vereceğinizi unutmayın. Bundan dolayı tek kasa için 4 TL nakit para bence çok güzel bir fiyat.

Kabul eden varsa önce kasaları alacağım, sonrasında Papara veya Enpara hesabına parayı göndereceğim. Diğer hesaplar için EFT yapılabilir ancak sanırım yarın sabah ulaşır. Son olarak Steam mobil uygulamasını indirdiğim 6 gün oluyor ve bundan dolayı telefondaki uygulamadan pazar yasaklı. Sanırım masaüstü uygulamasında bir problem olmayacaktır. Bir bilgim olmadığı için yazayım dedim.

Edit: İlan satılık olmamalıydı yanlış açmışım. Alıcıyım.

Son düzenleme:
EFT sonrası kasaları alıp takas banı sonrası gönderebilirim, referanslarım var iletişim.
Elimdeki parayı Steam'e atmıştım ama 1-2 güne nakit parayla alımlara devam edeceğim. Elinizde kasa kalırsa o ara satın alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı