2 antivirüs programı neden birbirlerini tehdit olarak görüyor?

Kaspersky vs. F-Secure :D Hemen Windows 7 kurup denemeliyim.
Çünkü 2 antivirüs programı da sistemi yönetebilecek izinlere sahip ve birbirlerini silme potansiyelleri var.

Kurabilmeniz mümkün değil. Şunlar kuruluyken Kaspersky kuramazsınız:

Sorum başlıkta.
a.jpg

F-Secure'ü uzun zamandır kullanmıyorum. Norton lisansım bitsin onu deneyecem.

Bende Norton Security Premium var, Gittigidiyor'da şüphe çekecek kadar uygun bir fiyata bulup almıştım. Meğer bir tane adam 10'lu lisans almış, kurbanda danaya girer gibi millete paylaştırıyormuş swh. Yaklaşık 8 aydır falan kullanıyorum ama bir sorun olmadı daha :D

F-Secure'ü uzun zamandır kullanmıyorum. Norton lisansım bitsin onu deneyecem.

Bende Norton Security Premium var, Gittigidiyor'da şüphe çekecek kadar uygun bir fiyata bulup almıştım. Meğer bir tane adam 10'lu lisans almış, kurbanda danaya girer gibi millete paylaştırıyormuş swh. Yaklaşık 8 aydır falan kullanıyorum ama bir sorun olmadı daha :D
Bende fiyatı daha ucuz olduğu için Norton almak üzereydim yeni sürümü denemek istedim denemez olaydım. Aşırı fazla bug var ve optimizasyonu çok iç açıcı gelmedi. Sağ tık yaptım çöktü :D

Bende fiyatı daha ucuz olduğu için Norton almak üzereydim yeni sürümü denemek istedim denemez olaydım. Aşırı fazla bug var ve optimizasyonu çok iç açıcı gelmedi. Sağ tık yaptım çöktü :D

Her sistemde düzgün çalışmayabiliyorlar ya, biraz şans işi artık o :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı