2 ay boşta kalan bilgisayara bir şey olur mu?

ShortyX

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, köye gitme sebebi ile 2 ay boyunca bilgisayarımı kapalı tutacağım. Evde olmadığım süre içinde bir şey olur mu? Forumlarda örümcek ağı vb. tür şeyler duydum. Böyle bir şey umarım olmaz. Diğer sorum ise geri döndüğüm zaman direk açsam bir şey olur mu? Yani bir bakım vb. bir şey yapmalı mıyım? Performans düşüşü falan olur mu? Normalde böyle sorular sormam, anlarım bilgisayar bileşenleridir falan fakat forumlarda gördüklerim umarım yanlıştır.

Hiçbir şey olmaz. Ben yazlıktaki bilgisayarı çekyatın altına koyuyorum. Bir yılın 9 ayı öyle duruyor. Gittiğim anda da fişe takıp pat diye çalıştırıyorum.

Tozlanma gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz, geldiğiniz zaman bilgisayarı açmadan önce içerisindeki tozları alın ve o şekilde başlatın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, köye gitme sebebi ile 2 ay boyunca bilgisayarımı kapalı tutacağım. Evde olmadığım süre içinde bir şey olur mu? Forumlarda örümcek ağı vb. tür şeyler duydum. Böyle bir şey umarım olmaz. Diğer sorum ise geri döndüğüm zaman direk açsam bir şey olur mu? Yani bir bakım vb. bir şey yapmalı mıyım? Performans düşüşü falan olur mu? Normalde böyle sorular sormam, anlarım bilgisayar bileşenleridir falan fakat forumlarda gördüklerim umarım yanlıştır.
Örümcek ağı olma olasılığı az da olsa var :D. Benim bodruma attığım bilgisayarda vardı. Tabii o bodrumda olduğundandır.

Geri
Yukarı