2 ay kala LGS netleri nasıl yükseltilir?

MambaOut

Decapat
Merhabalar, bu sene LGS'ye gireceğim. 1. dönemin sonuna doğru sıkı çalışmaya başladım, son denemede puanım 430 netlerim ise;
Türkçe: 16 net
Matematik: 14,67
Fen:16
İnkılap: 6
İngilizce: 8, 67
Din: 6,33
Normalde bu kadar düşük gelmiyordu netlerim bu deneme niye böyle oldu bende bilmiyorum. Neyse konuya gelecek olursak hedefim kabataş erkek lisesi yani 480 civarı puan yapsam yetiyor LGS'de. Nasıl yükseltebilirim netleri son 68 gün içerisinde, tavsiyelerinize açığım. :)

yan dersleri arttırmaya çalış boşuna oralardan puan kaybetme
Sizce yan dersler için soru bankası mı yoksa deneme mi çözmeliyiz?
Merhabalar, bu sene LGS'ye gireceğim. 1. dönemin sonuna doğru sıkı çalışmaya başladım, son denemede puanım 430 netlerim ise;
Türkçe: 16 net.
Matematik: 14,67
fen: 16.
İnkılap: 6
İngilizce: 8, 67.
Din: 6,33
normalde bu kadar düşük gelmiyordu netlerim bu deneme niye böyle oldu bende bilmiyorum. Neyse konuya gelecek olursak hedefim Kabataş erkek lisesi yani 480 civarı puan yapsam yetiyor LGS'de. Nasıl yükseltebilirim netleri son 68 gün içerisinde, tavsiyelerinize açığım. :)

Merhabalar tekrar, matematikteki yanlışlarıma baktım ve çoğu dikkat hatası bunu nasıl aşabilirim? Kısacası artık matematikte yeni nesil soruları anlayabiliyorum ama dikkat hatası yapıyorum.
Merhabalar yeni deneme sonucum;
Türkçe: 17,33 net.
İnkılap: 4,67 net.
Din: 8,67 net.
İngilizce: 8,67 net
Matematik: 13 net.
Fen: 18,67 net
Bu denemede neden bilmiyorum ama inkılap ve matematik netim düşmüş. Netlerimi nasıl arttırabilirim?

Son düzenleme:

Merhabalar tekrar, matematikteki yanlışlarıma baktım ve çoğu dikkat hatası bunu nasıl aşabilirim? Kısacası artık matematikte yeni nesil soruları anlayabiliyorum ama dikkat hatası yapıyorum.
Bu denemede neden bilmiyorum ama inkılap ve matematik netim düşmüş. Netlerimi nasıl arttırabilirim?
2 ay kala bol bol deneme çözülmeli.

İnkılap için konu anlatımlara yönelebilirsiniz.

Arkadaş TYT sanmış.

Tamamdır :D
Merhabalar gün gün branş denemesi çözüyorum matematikten 5 gündür.
1. gün: 16 net.
2.gün: 16,67 net.
3.gün: 18,67 net
4.gün: 18,67 net.
5.gün: 17 net.
@@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

@MambaOut @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE
Merhaba son denemem;
Türkçe: 17,33 net
İnkılap: 8,67 net
Din: 8,67 net
İngilizce: 10 net