2 ayda eşit ağırlıkta 350 bin mümkün mü?

ddraxler

Yoctopat
Esenlikler dostlar. en son YKS sınavına 2018 yılında girmiştim bu sene tekrar girmeye karar verdim. 1-2 gündür YKS sınava çalışmaya başladım şu an sınava 62 gün var bu kalan 62 günde 11-12 saat çalışarak eşit ağırlıkta 350 bin yapılabilir mi? Bilen dostlarım yardımcı olursanız sevinirim.

Yapılır yapılmasına ama günde 11 - 12 saat çalışabileceğini emin misin? En son 2018'de girdiğine göre uzun zamandır ders çalışmıyorsun. Birden oturup 11 - 12 saat çalışman çok zor. İlla girmek istiyorum diyorsan seneye bir daha dene bence. Hem 1 senen olacak hem de aşırı aceleye gelmeyecek. 1 senede çalışmana göre 10k bile gelir.

Yapılır yapılmasına ama günde 11 - 12 saat çalışabileceğini emin misin? En son 2018'de girdiğine göre uzun zamandır ders çalışmıyorsun. Birden oturup 11 - 12 saat çalışman çok zor. İlla girmek istiyorum diyorsan seneye bir daha dene bence. Hem 1 senen olacak hem de aşırı aceleye gelmeyecek. 1 senede çalışmana göre 10k bile gelir.

Hocam 350 bin yapsam yeterli kalan sürede yapılır mı?

Şahsen 2019'da hiç ders çalışmadan sınava girip EA'dan 290 bine girdim. Felsefe hocam sağ olsun derste işledikleri tam olarak felsefe grubunda çıkan konulardı. Onun büyük faydası olmuştu. Günde 12 saat çalışıp hedefini bu kadar düşük tutma bence. İlla spesifik bir üniversitedeki bölümü istiyorsan da bütün gününü ders çalışarak geçirme. Günde birkaç saat çalışarak bile o derecenin çok daha iyisini yaparsın. 350 bin dediğin derece aşağı yukarı 250 puan alınarak elde ediliyor. Tabii sen direkt 250 puanı hedefleme. Taban puanları her sene değişkenlik gösterebiliyor. O sene çok fazla öğrenci genel ortalamaya göre iyi bir puan elde ederse taban puanları yükselecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Esenlikler dostlar. en son YKS sınavına 2018 yılında girmiştim bu sene tekrar girmeye karar verdim. 1-2 gündür YKS sınava çalışmaya başladım şu an sınava 62 gün var bu kalan 62 günde 11-12 saat çalışarak eşit ağırlıkta 350 bin yapılabilir mi? Bilen dostlarım yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam deneme çözüp buraya netlerinizi yazar mısınız? Bu şekilde size çok daha faydalı tavsiyeler verebilirim.

Geri
Yukarı