Çözüldü Windows 11'de hızlı erişim kısmı yok oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ShupLuck

Hectopat
RAM
Kingston DDR5 16GB(2x8GB) 6000MHz CL40 Fury Beast Black Ram Bellek
Ekran kartı
NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti (MSI)
Anakart
PRIME Z690-A (LGA1700)
İşlemci
Intel Core i7-12700F LGA1700.
Merhaba,
Yeni bir klasör açtığınızda solda çıkan hızlı erişim ve giriş kısmı yok oldu. Hızlı erişime bir şeyler ekle ya da çıkar deyince Dosya Gezgini donuyor, çöküyor ve Görev Yöneticisi ile kapatmak zorunda kalıyorum, kullanamıyorum. Daha format atalı 2 hafta oldu ve bu sorun bir anda durduk yere oldu. Kendimi bildim bileli hızlı erişim kullanırım ve ilk kez böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Bu sorun çıkmadan önce dosya gezginim 1. görsel idi hatadan dolayı 2. görseldeki hale geliyor.
1-

Ekran görüntüsü 2024-04-21 083000.png

2-

Ekran görüntüsü 2024-04-21 083055.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu dediğiniz olay bende bugün tam ekran açmayınca oldu. Tam ekran açınca geliyor, biraz küçültünce gidiyordu.
DISM deneyin.
Bu dediğiniz olay bende bugün tam ekran açmayınca oldu. Tam ekran açınca geliyor, biraz küçültünce gidiyordu.
DISM deneyin.

Çözüm
DISM deneyin.

Çok sağ olasın, şu anlık düzeldi gibi gözüküyor. Hızlı erişimi çok kullanıyorum, benim için büyük bir problemdi, çözemesem format atacaktım.

Geri
Yukarı