2 ayda hızlı kilo nasıl verilebilir?

Haftada 1 hadi olmadı 2 den fazla kilo verilmemeli bence. Aşırı sağlıksız olur. Zaten bizim dediklerimizi yapsan kendin zayıflarsın.(Kalori açığı oluşturman şart.)

Yağ yakıcı işi yalan dolan onun yerine antrenman öncesi filtre kahveni iç ondan sonra ağırlık antrenmanı yap hakkını vererek en sonda 15-20 dakika kardiyo yap bir de yediğine dikkat et 2 ay içinde minimum 15 kilo verirsin ben dediklerimi uyguladım 2 ayda 13 kilo verdim sağlıklı şekilde üstelik yağdan :) (yemeyi çok kesmedim çünkü amacım kilo vermek değl defineolmaktı sen kilo vermek istiyorsan iyi kalori açığı bırak)

Dostlarım oruç tutamam ama sadece su içerek akşam 7 ye kadar durabilirim.Akşam 7 de ise birşeyler yiyip yürüyüş yapabilirim yani günde 10k-15k adım.Bunları yapsam yarından itiraberen güzel bir şekilde zayıflar mıyım sizce ?
Spor da tabiki yapacağım bu arada.

Dostlarım oruç tutamam ama sadece su içerek akşam 7'ye kadar durabilirim. Akşam 7 de ise bir şeyler yiyip yürüyüş yapabilirim yani günde 10K-15K adım. Bunları yapsam yarından itiraberen güzel bir şekilde zayıflar mıyım sizce?
Spor da tabii ki yapacağım bu arada.

Arkadaşım sen daha küçüksün herhalde yazdıklarım anlaşılmıyor mu? Zor mu geliyor? Sana son kez daha açıklama yapacağım sağlığın için dikkatlice oku.
1) hızlı kilo vermeye kalkarsan vücudun değişime dayanamaz ve derinde çatlaklar oluşabilir bu kilo almadada geçerli.
2) günlük protein ihtiycanı karşılayamazsan kilo kaybının yanı sıra kas kaybıda yaşarsın inan doğal bir şekilde kas kütlesi kazanmak hiç kolay değil.
3) günlük kalori ihtiyacını hesapla 500 kalori açığı bırak madem daha çok kilo vermek istiyorsun daha çok kalori açığı oluştur.
4) su ihtiyacını karşıla.
5) karbonhidrat ihtiyacını temiz karşıla.
6) şekerden uzak dur.
7) sporunu dümenden yapma.
8) kardiyoyu ya antrenman sonrası yap ya da sabah aç karnına.
Bunların hepsi benim şahsi fikirlerim daha önce 90 kilodan 120'ye çıkıp 100 düşmüş tekrar 120'ye çıkıp 100'e düşmüş biri olarak deneyimlerimi yazıyorum uygulayıp uygulamamak sana kalmış. Başarılar umarım hedefine ulaşırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı