2 ayda sıfırdan AYT edebiyat biter mi?

picaroon0

Decapat
Yer
Papua Yeni Gine
Arkadaşlar selam EA yeni geçtim edebiyatta söz sanatları bitmek üzere aslında söz sanatlarına kadar çok sevmiştim fakat bu konuya nedense çok ısınamadım ve nedense içimde bir ön yargı oluştu sanki yapamayacakmışım gibi size asıl sorum 2 ayda AYT edebiyat biter mi ve 15 netin üzerine çıkabilir miyim? Tavsiyelerinize açığım teşekkürler.

Arkadaşlar selam EA yeni geçtim edebiyatta söz sanatları bitmek üzere aslında söz sanatlarına kadar çok sevmiştim fakat bu konuya nedense çok ısınamadım ve nedense içimde bir ön yargı oluştu sanki yapamayacakmışım gibi size asıl sorum 2 ayda AYT edebiyat biter mi ve 15 netin üzerine çıkabilir miyim? Tavsiyelerinize açığım teşekkürler.

2 haftada 4 netimi 14 yaptim. Yani bence biter.

Konular 1 ayda biter. Ama sadece edebiyat çalışman lazım.

Teşekkürler hocam peki rüştü hocanın videoları yeterli olur mu?
Kanalı bilmiyorum. Sadece sanatçı-eser ezberleri üzerinde oldukça durmanızı öneririm. Edebiyatın en kilit noktası bu zaten, bunun haricinde paragraf eksiğiniz varsa kapatmaya çalışın ki 5-6 paragraf sorusunu kaçırmayın. Redif ve uyaklar konusunda ustalaşın ki gelen 1-2 soru kaçmasın. İş toplumcu gerçekçi yazarlara falan gelince bir sürü yazar, eser işler zorlaşıyor. Oraya gelmeden önce Divan Edebiyatı, Tazminat, Servetifünun, Fecri Ati gibi dönemlerin yazar-eser ezberlerini yapın.

Geri
Yukarı