2 ayda sıfırdan eşit ağırlıkta kaç puan yapılır?

Turker1907

Hectopat
Bazı sebeplerden ötürü hiç sınav ile alakam yoktu, geçen sene mezun olmuştum ama şimdi ani bir kararla sınava girmeyi planladım. Biraz fazla ani olduğu için sadece 2 ay sürem var ama hedefim zaten yüksek değil. 2 ayda sıfırdan eşit ağırlıkta en az 300 puan yapabilir miyim? Sıralama önemli değil sadece 300 puan yapabilir miyim veya kaç puan yapabilirim? Diploma notum 87. TYT netlerim 40-45 arası vs. en kolay net yapabileceğim konular nelerdir? Edebiyat ve mat için, tavsiyelere açığım. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben puan olarak bilmiyorum da 300 bin falan gelie sıkı çalışırsan. Zaten şu anki netlerinle 500 bin falan gelir.

Ben puan olarak bilmiyorum da 300 bin falan gelie sıkı çalışırsan. Zaten şu anki netlerinle 500 bin falan gelir.
Benim için önemli olan puan, burada okumak için girmiyorum sınava yurtdışında okumayı hedefliyorum ve bunun için 300 puan yapmam lazım. 300 bin sıralama ortalama 320 puan falan. Bir siteden baktım kaç net yapmam gerektiğine ve ortalama edebiyattan 11-12 tarih 5 coğrafya 4 ve mattan 2-3 yaparsam 300 puan oluyor. Sizce 2 ayda bu sıfırdan mümkün müdür? Daha doğrusu 52 günde. Geçen senede başka planlarım olduğundan sınava öylesine girmiştim hiç çalışmadan tarihten 4 net coğrafyadan 5 net yapmıştım ama kelimenin tam anlamıyla hiç çalışmadan.

100 bine rahat girersin hatta daha iyisini yapabilirsin.
Ahahaha hocam lütfen çok gaza getirmeyin, 100 bin nerede ben nerede. Başkaları tarafından yanlış anlaşılmak istemem 300 puan düşük bir puan normalde sınava en başından düzgün hazırlansam 450 bile alacağımı düşünüyorum derslerle aram kötü değildir hatta oldukça iyidir, notlarımda şişirilmiş değil hep devlette okudum fakat işte son 1-2 yılın azizliğinden dersleri salmak zorunda kaldım ve hiç bakmadım. Şuan edebiyatta divan edebiyatına kadar geldim ve bitircem sayılır, edebiyat bittikten sonra biraz mata bakacağım max 5-6 neti görecek konulara çünkü yeterli vaktim yok, normalde en iyi dersim matematiktir ama malum 1-2 sene görmeyince 0 dan başlamış gibi olacağım biraz. Gerçekten 50 günde 100 bin mümkün mü hocam? Eğer dalga geçiyorsanız bile en azından 300 puan yapmak mümkün müdür? Ve günde kaç saat ders çalışmak gerekir bunun için. Teşekkürler yorumunuz için.

Ahahaha hocam lütfen çok gaza getirmeyin, 100 bin nerede ben nerede. Başkaları tarafından yanlış anlaşılmak istemem 300 puan düşük bir puan normalde sınava en başından düzgün hazırlansam 450 bile alacağımı düşünüyorum derslerle aram kötü değildir hatta oldukça iyidir, notlarımda şişirilmiş değil hep devlette okudum fakat işte son 1-2 yılın azizliğinden dersleri salmak zorunda kaldım ve hiç bakmadım. Şuan edebiyatta divan edebiyatına kadar geldim ve bitircem sayılır, edebiyat bittikten sonra biraz mata bakacağım max 5-6 neti görecek konulara çünkü yeterli vaktim yok, normalde en iyi dersim matematiktir ama malum 1-2 sene görmeyince 0 dan başlamış gibi olacağım biraz. Gerçekten 50 günde 100 bin mümkün mü hocam? Eğer dalga geçiyorsanız bile en azından 300 puan yapmak mümkün müdür? Ve günde kaç saat ders çalışmak gerekir bunun için. Teşekkürler yorumunuz için.
hocam nie dalga geçim ciddiyim düzenli çalışın günde 10 saati devirdikten sonra neden olmasın hukuk okuyan arkadaşım var 56 bine girdi 110 günde sıfırdan başladı burda önemli olan sizin konuları anlayarak ilerlemeniz yapamazsın diyenlere bakmayın tyt mat sağlamsa zaten ayt 10 net yaparsınız

hocam nie dalga geçim ciddiyim düzenli çalışın günde 10 saati devirdikten sonra neden olmasın hukuk okuyan arkadaşım var 56 bine girdi 110 günde sıfırdan başladı burda önemli olan sizin konuları anlayarak ilerlemeniz yapamazsın diyenlere bakmayın tyt mat sağlamsa zaten ayt 10 net yaparsınız
110 günde olabilir ama, 1 ay kaldı sınava.

Yeni konular

Geri
Yukarı