2 ayda sıfırdan eşit ağırlıkta kaç puan yapılır?

Bazı sebeplerden ötürü hiç sınav ile alakam yoktu, geçen sene mezun olmuştum ama şimdi ani bir kararla sınava girmeyi planladım. Biraz fazla ani olduğu için sadece 2 ay sürem var ama hedefim zaten yüksek değil. 2 ayda sıfırdan eşit ağırlıkta en az 300 puan yapabilir miyim? Sıralama önemli değil sadece 300 puan yapabilir miyim veya kaç puan yapabilirim? Diploma notum 87. TYT netlerim 40-45 arası vs. en kolay net yapabileceğim konular nelerdir? Edebiyat ve mat için, tavsiyelere açığım. Teşekkürler şimdiden.

TYT de 40 net yapmak kolay mı hocam? Ben yeniyim sayılır sadece TYT gireceğim.

TYT de 40 net yapmak kolay mı hocam? Ben yeniyim sayılır sadece TYT gireceğim.
Yani bana sorarsan kolay ben 11.sınıfta girdiğim ilk tyt denemesinde 40 dan fazla yapmıştım ilk denemem olmasına rağmen, ama dediğim gibi bazı sorunlardan dolayı çalışmadım ama deneme girince yine 40 veya daha fazlası oluyordu. Demek istediğim kolay hele ki önünde 45 gün var yaparsın 40 netin üstünde rahat.

Yani bana sorarsan kolay ben 11.sınıfta girdiğim ilk tyt denemesinde 40 dan fazla yapmıştım ilk denemem olmasına rağmen, ama dediğim gibi bazı sorunlardan dolayı çalışmadım ama deneme girince yine 40 veya daha fazlası oluyordu. Demek istediğim kolay hele ki önünde 45 gün var yaparsın 40 netin üstünde rahat.
Teşekkür ederim.

Ben 2 ayda 200 bine girmiştim.Ayt matematiğe hiç bakmadım çünkü sözelim daha iyi. Ya matematik ya da edebiyattan birinden feragat etmen lazım ikisi birden yetişmez. Tavsiyem kafan matematiğe basıyorsa matematik dene çünkü matematik netleri çok daha değerli eşit ağırlıkta.

Ben 2 ayda 200 bine girmiştim. AYT matematiğe hiç bakmadım çünkü sözelim daha iyi. Ya matematik ya da edebiyattan birinden feragat etmen lazım ikisi birden yetişmez. Tavsiyem kafan matematiğe basıyorsa matematik dene çünkü matematik netleri çok daha değerli eşit ağırlıkta.

Hocam AYT mat 3-4 bile yeterli 2 ayda 0'dan mı girdiniz veya netleriniz nasıldı hedefim bu olduğu için sizin tavsiyeleriniz benim için önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı