2 ayda TYT 500 bin yapılabilir mi?

• Konuyu başlatan akt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 624

akt

Hectopat
Yer
İstanbul
Aslında 2 ay 20 gün civarı bir süre var ve ben bu çalışma sürecine 1 ay öncesinde başladım ancak DEHB problemim var ve ilaçlarımı alamadım. Bu DEHB meretini bilen bilir Allah herkesi bu rahatsızlıktan korusun. Neyse ilaçsız çalışamıyorum 10 gün sonra randevum var. TYT de sözel kısmım var ancak matematik öğrenmem lazım ki hiçbir temelim yok Max 4 işlem yapabiliyorum. İki ay da sayısalı bitirip en azından 500k yapabilir miyim? Ayrıca başka bir üniversiteye kayıtlıyım ancak bölümü beğenmediğimden bırakıyorum dolayısıyla puanım kırıldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle geçmiş olsun dostum. Yaklaşık 80 günden bahsediyoruz. Ayrıca sadece tyt diyorsun. Sözeline de güvenerek mata yüklenirsen yapabileceğini düşünüyorum. Tyt sıralamasını çok anlamıyorum fakat önümüzdeki zamanı hesaba katarsak gayet yeterli bir süre var. Neredeyse ilk 5-10 soru temel işlem ve mantık sorularından oluşuyor. Bu zaman dilimi içinde ilk 12 konuyu üslü, köklü vs bitirirsin. Ayrıca problemlere de yeterli özeni gösterdin mi olur bu iş. 80 gün cidden az buz bi zaman değil

Geri
Yukarı