2 ayda TYT ve YDT kaç net artar?

Ifroswes

Decapat
Merhaba. sınava 60 gün kalmışken 60 adet denemem var.
8 YDS, 27 YDT, 25 TYT... Her gün 1 deneme çözüp tüm gün boyunca bu denemeyi tekrar edip yanlışlarımı ve boşlarımı öğreniyorum ve bilmediğim kelimeleri de deftere geçiriyorum. Bu şekilde eğitim ile kaç net arttırabilirim? TYT denemesi henüz yapmadım ama tüm konuları işlediğimi düşünüyorum. 18 ve 19 Nisan boyunca 2 YDS denemesi çözdüm.

1. YDS 2014 Nisan çıkmış denemesi: 30 doğru.
2. YDS 2015 Nisan çıkmış denemesi: 50 doğru.

Her neyse asıl konu ben bu sınavlarda ne kadar puan alabilirim bu sistem ile ve bu sistemi nasıl geliştirebilirim? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Sınava 60 gün kalmışken 60 adet denemem var.
8 yds, 27 YDT, 25 TYT... Her gün 1 deneme çözüp tüm gün boyunca bu denemeyi tekrar edip yanlışlarımı ve boşlarımı öğreniyorum ve bilmediğim kelimeleri de deftere geçiriyorum. Bu şekilde eğitim ile kaç net arttırabilirim? TYT denemesi henüz yapmadım ama tüm konuları işlediğimi düşünüyorum. 18 ve 19 Nisan boyunca 2 yds denemesi çözdüm.

1. yds 2014 Nisan çıkmış denemesi: 30 doğru.
2. yds 2015 Nisan çıkmış denemesi: 50 doğru.

Her neyse asıl konu ben bu sınavlarda ne kadar puan alabilirim bu sistem ile ve bu sistemi nasıl geliştirebilirim? Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam naptiniz bende şu an sifirim YDT de bu sene girecegim 30 net anca yapiyorum nasıl yukseltirim siz nasıl yukselttiniz nereyi kazandiniz netleriniz kacti?

Yeni konular

Geri
Yukarı