2 aylık Prozac tecrübelerim

merrturrhan

Femtopat
Daha fazla  
Selam, düzenli bir şekilde 2 aydır Prozac kullanıyorum ve tecrübelerimi sizlere aktarmak istiyorum. Kullanmadan önceki halimle arasında dağlar kadar fark yok ama yine de var. Öncelikle hayatı daha yaşanabilir kılıyor, benim tecrübe ettiğim en önemli kısım bu.

Eski halime göre daha mutluyum. Sosyal ilişkilerde daha iyiyim. İştahım başlarda kesiliyordu fakat yavaş yavaş eskiye dönmeye başladı, hatta bu süreçte kilo da almış olabilirim. Yemek yemeyi seven biri olduğumdan dolayı olabilir. Başlarda ilacı aldığımda biraz uyku yapıyordu fakat şimdi o ilk baştaki kadar uyku yapmıyor.

Eskisi kadar takıntılı değilim, bazı şeyler umurumda bile olmuyor. Zaman geçtikçe yeni konular açıp üzerimdeki etkilerini anlatmaya devam edeceğim. Şimdilik bu kadar, iyi geceler diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum sağlığım yüzünden toplam 3 sene Prozac kullandım ilaç bazı sorunları güzel bir şekilde halledebiliyor ama her güzel şeyin kötü yanları da olur o yüzden bazı durumlarda çok sersemleyeceğin şeyler olabilir. Sana tavsiyem bir süre kullandıp bırakman. O kadar iyi bir şey değil, kurtulmak istediğinde zorlanabilirsin.

Selam, düzenli bir şekilde 2 aydır prozac kullanıyorum ve tecrübelerimi sizlere aktarmak istiyorum. Kullanmadan önceki halimle arasında dağlar kadar fark yok ama yine de var. Öncelikle hayatı daha yaşanabilir kılıyor, benim tecrübe ettiğim en önemli kısım bu.

Eski halime göre daha mutluyum. Sosyal ilişkilerde daha iyiyim. İştahım başlarda kesiliyordu fakat yavaş yavaş eskiye dönmeye başladı, hatta bu süreçte kilo da almış olabilirim. Yemek yemeyi seven biri olduğumdan dolayı olabilir. Başlarda ilacı aldığımda biraz uyku yapıyordu fakat şimdi o ilk baştaki kadar uyku yapmıyor.

Eskisi kadar takıntılı değilim, bazı şeyler umurumda bile olmuyor. Zaman geçtikçe yeni konular açıp üzerimdeki etkilerini anlatmaya devam edeceğim. Şimdilik bu kadar, iyi geceler diliyorum.
4 gündür içiyorum, hiç sakinleşmedim?

4 haftadan sonra etkisini gösteriyormuş, önemli olan her gün aynı saatte alman. Aynı saat olmasa bile çok geciktirme. Yeter ki düzenli kullan.

İlk aldıgımda saat 10'da içtim. Sonrasında saat 6'da falan 1 gün falan sonrasında. Diğer gün saat 8-9-10 gibi. Şimdi de sahurda içiyorum.

Geri
Yukarı