2 bin TL'ye kadar NFC'li bileklik önerisi

eleutherios75

Hectopat
Merhaba. Mi Band 8 kullanıyorum. Bir sorunu yok menmunum uygun fiyata da almistim. Simdi bunu sevgilime verip NFC'li bir bileklik almak istiyorum markette falan telefon cikarmamak icin. Aslinda aradigim şey Mi Band 8'in NFC'li versiyonu. Ne tavsiye edersiniz? 2K+ olmasin.

Merhaba. Mi Band 8 kullanıyorum. Bir sorunu yok menmunum uygun fiyata da almistim. Simdi bunu sevgilime verip NFC'li bir bileklik almak istiyorum markette falan telefon cikarmamak icin. Aslinda aradigim şey Mi Band 8'in NFC'li versiyonu. Ne tavsiye edersiniz? 2K+ olmasin.

Alabileceğiniz tek sağlam bileklik Smart band 8 Pro gibi görünüyor.

Hepsiburada'da Smart Band 8 Pro sayfasinda ürün danismanina sordum NFC kullaniliyor mu diye. Türkiye'de aktif olmadigini soyledi. NFC'yi kullanabildigimizden emin misiniz?

Hepsiburada'da Smart band 8 Pro sayfasinda ürün danismanina sordum NFC kullaniliyor mu diye. Türkiye'de aktif olmadigini soyledi. NFC'yi kullanabildigimizden emin misiniz?

Bana Google Pay lazim Azerbaycan'da Google Pay destekliyor. Google Pay destekliyor mu Mi Band 8

Aslinda 2K butceyi boş verinde cok pahali olmayan Wear OS kullanan ne bileklik onerirsiniz.

Geri
Yukarı