2 bin TL'ye Wireless oyuncu kulaklığı önerisi

teşekkür ederim peki corsairde herhangi bir cızırtı veya kesilme problemi oluyormu?
hayır gayet iyi bi kulaklık sarjıda iyi gidiyor cızırtı dipses vs yok, kesilme uzaklaşırsan olabilir bu gayet normal wireless kulaklıklarda onun dışında pili boşuna gitmesin diye oto off modu var yazılımdan bunları düzenleyebilirsin aynı şekilde equ. vs (Tek sıkıntı şu kulaklık diğer kulaklıklara göre dışarıya daha fazla ses veriyor aynı şekilde sesi de çok yüksek çıkıyor normal gündelik kullanımda %50yi geçmiyorum)

Dosya Ekleri

• CORSAIR.JPG
    CORSAIR.JPG
    59,2 KB · Görüntüleme: 28
teşekkür ederim peki corsairde herhangi bir cızırtı veya kesilme problemi oluyormu?
Kesinlike önermiyorum. Arkadaş belki çok çok şanslıdır ama aksi takdirde, sorunlu bir cihaz olduğu apaçık bütün forumlarda görebilirsin. Kesinlikle Corsair Void önermiyorum.

Merhaba ne gibi sorunu olduğunu açıklarsan bakmaya çalışacağım
Cızırtı sesi, boğuk ses, konforsuz yapı + pad, şuan kullandığım 200 TL'lik kulakiçi kulaklıktan bile kalitesiz ses vermesi. Yani bütçe artıracaksa bu kulaklık için artırmamalı.

Cızırtı sesi, boğuk ses, konforsuz yapı + pad, şuan kullandığım 200 TL'lik kulakiçi kulaklıktan bile kalitesiz ses vermesi. Yani bütçe artıracaksa bu kulaklık için artırmamalı.
benim kulaklığımda cızırtı vs. yok ama dışarı çok ses veriyor bide kulaklık ağır bi kulaklık gerçekten.
Ses kalitesi de yazılımla aşırı değişiyor bence ortalamanın üstü hocam tabikide daha iyileri vardır.

benim kulaklığımda cızırtı vs. yok ama dışarı çok ses veriyor bide kulaklık ağır bi kulaklık gerçekten.
Ses kalitesi de yazılımla aşırı değişiyor bence ortalamanın üstü hocam tabikide daha iyileri vardır.
Dediğin corsair kulaklığı aldım şuan ve ses kalitesi ve mikrofonu güzel fakat kulaklık baya bi yüksek ses veriyor bunun bass ayarını falan kısabilme ayarı varmı

Dediğin corsair kulaklığı aldım şuan ve ses kalitesi ve mikrofonu güzel fakat kulaklık baya bi yüksek ses veriyor bunun bass ayarını falan kısabilme ayarı varmı
hayırlı olsun dostum iCUE diye programı var yükleyip ayarlarını yapabilirsin ama daha önce dediğim gibi diğer kulaklıklara nazaran dışarıya çok ses veriyor

Geri
Yukarı