2. dönem AYT yetişir mi?

Kafein26

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. 12. sınıf öğrencisiyim. TYT de belli bir yere kadar geldim. AYT kısmında ise daha başlamadım. 11 konularını dershane vs. ile halletmiştim geçen sene. Bakınca hatırlayabiliyorum konuları. AYT kalan sürede yetişir mi? 0 olan bir öğrenci değilim. Temelim var. Bir de nasıl bir program hazırlayabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Malaesef hayır yetişmesi çok zor 1 soru gelen ve mantığı zor olan konuları atarsan şansını atırırsın. Çünkü 11.sınıf konularını yavaştan 9 ve 10. sınıf ile karıştırmaya başlamışsınızdır sadece TYT çalıştıysanız. Birlikte gitseydiniz daha iyi olurdu.

Rahat bir şekilde yetişir ama bu saatten sonra sadece AYT bakman gerekiyor. TYT kısmını denemelerle devam ettireceksin. Daha geçen sene bu süreçten geçtim. Günde 6-7 saatin altına düşmemen gerekiyor bunun için ama.
Ayrıca daha düzenli gitmek için ders ders gidersen daha rahat olur. Mesela ben önce biyolojiyi bitirmiştim 2 haftamı falan almıştı konu olarak bitirmek. Gerisini zaten soru çözerek ve denemelere girerek hallediyorsun. Ayrıca sorulara yabancılık çekmemen için en az 2 soru bankası bitirmen gerek her dersten.

Rahat bir şekilde yetişir ama bu saatten sonra sadece AYT bakman gerekiyor. TYT kısmını denemelerle devam ettireceksin. Daha geçen sene bu süreçten geçtim. Günde 6-7 saatin altına düşmemen gerekiyor bunun için ama.
Ayrıca daha düzenli gitmek için ders ders gidersen daha rahat olur. Mesela ben önce biyolojiyi bitirmiştim 2 haftamı falan almıştı konu olarak bitirmek. Gerisini zaten soru çözerek ve denemelere girerek hallediyorsun. Ayrıca sorulara yabancılık çekmemen için en az 2 soru bankası bitirmen gerek her dersten.
teşekkürler hocam elimden geleni yapacağım.

Geri
Yukarı