2. dönem ders notları nasıl?

Kötü hocam ortaokuldayken 70 aşağısı notum olmazdı ama liseye geçince 50 zor geçiyorum bazı derslerde.

Arama çubuğundaki linkte ilkokul yazıyor. Gerçi yeni sistemde ilkokul ortaokul farkı nasıl oluyor onu bilmiyorum. Konuyu görünce, 6.sınıf notlarım hala duruyor mu diye merak edip yıllar sonra e-okula girdim. Rezalet bir okulda okumuştum ama yine fena değilmişim. 😌

Eki Görüntüle 1358378
Hocam orada ilköğretim yazıyor, ilköğretim ortaokul ve ilkokulu kapsar.

Arama çubuğundaki linkte ilkokul yazıyor. Gerçi yeni sistemde ilkokul ortaokul farkı nasıl oluyor onu bilmiyorum. Konuyu görünce, 6.sınıf notlarım hala duruyor mu diye merak edip yıllar sonra e-okula girdim. Rezalet bir okulda okumuştum ama yine fena değilmişim. 😌

Eki Görüntüle 1358378

Kardeşimin notunu yazdım, sağ olsun bir arkadaş Sherlock oldu :D

Son düzenleme:
Kardeşimin notları :D benden bir şey beklenmez. Max 80 alıyordum zaten.

Kötü maalesef. Liseye gidiyorum benim notlarım bile daha iyi. Sosyale ayırcağın vakti derslerine ayırmalısın. Sonra çok pişman olursun. Ülkede yaşamda zor.

Kötü maalesef. Liseye gidiyorum benim notlarım bile daha iyi. Sosyale ayırcağın vakti derslerine ayırmalısın. Sonra çok pişman olursun. Ülkede yaşamda zor.

Kardeşim benden küçük ama yani anlamadım, 7. sınıfta bile iğrenç notlar almış, benim 7 sınıf notum bile 90'larda. Zor kurtarmışım kendimi. Zaten 9. sınıfta az kalsın yanıyordu başım matematik yüzünden.

13* Anlamıyorum bu yaşla takıntınız ne?

1997 yılı öncesinde 5 yıllık ilköğretim eğitimi sonrasında öğrencinin eğitim gördüğü 3 yıllık eğitim kurumuydu. Bu öğretimden sonra ise öğrenci bir başka eğitim kurumu olan liseye devam ediyordu. 1997'de çıkarılan bir yasayla Türkiye'de ortaokul, ilkokulla birleştirilerek ilköğretim adını aldı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı