2. dünya savaşı oyununun adı nedir?

cille4654

Decapat
Daha fazla  
Çok basit çerez bir şeydi diye hatırlıyorum hatta yanılmıyorsam iki farklı oyununu oynamıştımç çok benziyorlardı birbirlerine.

Biz şimdi sanırsam amerikalıyız. Japon uçakları geliyor onları hava savunma ile yok etmeye çalışıyoruz. Bir yere gidemiyoruz sadece hava savunma ile dönüyor, gördüğümüzü indiriyoruz. Ateş ederken bir süre sonra makine ısınıyordu yanlış hatırlamıyorsam(çok yüksek ihtimal öyle). Hatırladığım bu bilgiler az biliyorum ancak böyle eski 3D oyunları bilen birilerinin çıkacağına inanıyorum.

Battlefield bad Company 2 olabilir mi?

Japon'lara karşı savaşıyoruz.

Hocam o kadar yazıdan Japon'lara karşı savaştığımız sonucunamı vardınız sadece :) benim dediğim oyun ilk başta yazdığım gibi çok çerez bir şey hareket kabiliyeti yok sadece hava savunma ile 360 derece dönebiliyoruz o kadar.

Hocam o kadar yazıdan Japon'lara karşı savaştığımız sonucunamı vardınız sadece :) benim dediğim oyun ilk başta yazdığım gibi çok çerez bir şey hareket kabiliyeti yok sadece hava savunma ile 360 derece dönebiliyoruz o kadar.
Yazdığınız kısım oyunun bölümü olabilir. Mesela Medal of Honor Pacific Assault da olabilir.

Yazdığınız kısım oyunun bölümü olabilir. Mesela Medal of Honor Pacific Assault da olabilir.
Oyun Pacific savaşını konu alıyor ondan eminim.

Yazdığınız kısım oyunun bölümü olabilir. Mesela medal of Honor pacific assault da olabilir.

Şu anda yüklü ve geçen hafta 3. kez bitirdim. Hayır bir bölüm değil yanlış hatırlamıyorsam tamamı. Dediğim gibi aşırı çerez bir oyun.

Hocam sanırım söylediğiniz oyun battlestations pacific.

Yok hocam bu da değil uçak falan uçurulabiliyormuş bunda benim dediğim bir yerde sabit boş bir uçak savar ile vurduğumuz Japon uçakları. Aralarında Amerikan uçakları da bulunuyor bir it savaşı var onları ayırıyoruz vururken renklerinden çok bariz bir şekilde ayırımı kolay.

Eski, WW2 temalı, hareket etmeyen bir karakter ve bir Rail Shooter... benim aklıma hemen Battlestrike: The Siege geldi.

Çok eskiden oynadığım için Pasifik bölümleri var mıydı hatırlayamadım ancak kriterlerinize uyuyor. Bir çek edin.

Geri
Yukarı