Çözüldü 2. Dünya Savaşı zamanında geçen oyunun adı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DangerousWaste

Picopat
Selam herkese. Arkadaşlar belki burada derdime derman bulabilirim. Zamanında oynamak istediğim ama oynayamadığım tek hatırladığım görevi aşşağı da anlattım 2. Dünya Savaşı temalı birinci şahıs savaş oyununu arıyorum. 5 kişiyi falan kontrol edebiliyorduk hatta bir bölümde 2 katlı bir evde küçük bir kız çocuğu vardı beyaz elbiseli, onu galiba Nazilerin elinden alıyorduk. Bu oyunu zamanında kutulu olarak almıştım. İçinde kendine ait bir kitapçık vardı. Oyundaki araçları, silahları falan gösteriyordu. 3CD falan vardı hatta forumun birinde ise şöyle anlatılmıştı: "Az mı nazi tanklarına binip kaçmadık".

Bu oyunu hatırlayan arkadaşlarım var mı acaba?

Son düzenleme:
Muhtelemen Medal of Honor: Allied Assault. Bahsettiğiniz bölüm ise "Omaha Beach".
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Muhtelemen Medal of Honor: Allied Assault. Bahsettiğiniz bölüm ise "Omaha Beach".
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yok hocam maalesef anlattığım görev bu oyunda yok 5 kişiyi falan kontrol edebildiğimiz bir oyundu
maalesef değil

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı