2 ekran kartı ve 2 monitör kullanmak

• Konuyu başlatan forta
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 231
Kardeşim sen neden 3060'a 2. monitörü takınca kasıyor ki anlamadım o ekran kartından değil işlemciden bence Intel olsa zorlar bence kasmaz 5600 yani iyi fakat bilemedim sıvı soğutucu kullanıyorsun değil mi?

ID-Cooling SE-224-XT kullanıyorum.​

Sıvı soğutucu onunla bununla alakası yok. Yayın yaparken grafik kartı daha önemli.
Şu videodaki ayarları birkaç tık düşürüp kullanabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca 2. monitör Hz'sini olabildiğince düşük çözünürlük ve Hz yapın ki ekran kartınız zorlanmasın.

Tamamdır yayın açacağım zaten deneyeyim inşallah yardımcı olur.

ID-Cooling SE-224-XT kullanıyorum.​

Tamamdır yayın açacağım zaten deneyeyim inşallah yardımcı olur.
5700x ve 3060ti kullanıyorum 60FPS yayın ve Ultra grafiklerde GTA 5 oynuyorum minumum drop yok 60 110fps arası. Videolarıda 120FPS yapıyorum.

5700X ve 3060 Ti kullanıyorum 60FPS yayın ve Ultra grafiklerde GTA 5 oynuyorum minimum drop yok 60 110FPS arası. Videoları da 120FPS yapıyorum.

Yani biraz daha iyi oldu gibi FPS gene düşüyor ama önceki halinden daha iyi. Ekran kartı ve işlemci Boost gibi bir şey yapsak nasıl olur acaba şu an işlemci ve ekran kartı için herhangi bir program kullanmıyorum.

Yani biraz daha iyi oldu gibi FPS gene düşüyor ama önceki halinden daha iyi. Ekran kartı ve işlemci Boost gibi bir şey yapsak nasıl olur acaba şu an işlemci ve ekran kartı için herhangi bir program kullanmıyorum.
İşlemcin yeterli ancak ekran kartı yetersiz hem 2 ekrana hem yayın hem oyuna

Geri
Yukarı