2.El 1300 TL'ye Sistem Toplama

UmutESEN

Hectopat
Daha fazla  
Şu anki sistemim fotoğraftaki gibi. Ben bu sistemden bazı parçaları satmayı düşünüyorum ve yeni 2. el sistem toplamak istiyorum. PUBG, CS:GO, Fortnite, LoL, Rust, Darkorbit, ETS 2, ATS 2 bu tarz oyunları oynayabileceğim bir sistem ancak fiyatı max: 1300 olacak şekilde, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şu anki sistemde olan ekran kartını geçici olarak takarım ardından yeni bir ekran kartı alabilirim yani 1300'ün içine ekran kartı koymasak da olur ancak monitör çok sıkıntı bayağı küçük çünkü.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemi komple satıp elinizdeki 1300₺'ye eklerseniz sıfır bir sistem toplayabiliriz.

Veya yeni bir 2.el sistem alırsınız. Çünkü PUBG oynatmak biraz sıkıntı.

İdarelik Pc toplayabilirsin aslında. PUBG kaldırmaz ama diğer oyunları kaldırır. İşlemciyi ve ekran kartını değiştir. İşlemci olarak X5470 Ekran kartı olarak RX 460 veya RX 560 tercih edebilirsin. Başka soru varsa buyur..

İdarelik Pc toplayabilirsin aslında. PUBG kaldırmaz ama diğer oyunları kaldırır. İşlemciyi ve ekran kartını değiştir. İşlemci olarak X5470 Ekran kartı olarak RX 460 veya RX 560 tercih edebilirsin. Başka soru varsa buyur..
Açıkçası PUBG oynamak istiyorum teşekkürler. :D

Bu sistemi komple satıp elinizdeki 1300₺'ye eklerseniz sıfır bir sistem toplayabiliriz.

Veya yeni bir 2.el sistem alırsınız. Çünkü PUBG oynatmak biraz sıkıntı.
2. el bir sistem toplamak daha mantıklı geliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı