2. el 1500 TL PC önerisi

Ben de tam bilmiyorum bir pim mi devre mi ne yanmış tamiriyle kimse uğraşmaz dedi eski kart olduğu için değişelim dedi ben de zaten eski ne gerek var deyip yaptırmadım ama kendim yapabilirsem ek PC'ye gerek kalmaz
Genelde elindeki parçaları çıkarmak için böyle uydururlar eğer gerçekten arızalı ise kendiniz 2. el alabilirsiniz. Ayrıca konularınıza baktığımda no bootable devices sorunu varmış sanrım o yüzden mi gönderdiniz bilgisayarcıya ?

Hocam doğrusu eski kasam duruyor anakart kısa devre yaptı eski(DDR2) bilgisayarcı 400 istedi değiştirçekmis ben de yaptırmadım ama PSU kasaya montaj yapmak için sağlam ama ben montaj nasıl yapılır bilmiyorum o yüzden hazır alayım diyorum fiyatını çok etkiliycekse SSD olmasa da olur ekran kartı olsun 8 GB RAM olsun yeterli iş görür (konularım da var eski kasam bilgin varsa ona da bakabilirsin)

Hocam

Hocam ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim hard diske kasaya ve PSU'ya ihtiyacım yok dediğin parçalar güzel uygun fiyatlı işimi görecek bir ekran kartı da önerirsen çok makbule geçer

Ekran kartsız oynatabiliyor işlemci ve dediğiniz anakart modelini biliyor musunuz?

Genelde elindeki parçaları çıkarmak için böyle uydururlar eğer gerçekten arızalı ise kendiniz 2. el alabilirsiniz. Ayrıca konularınıza baktığımda no bootable devices sorunu varmış sanrım o yüzden mi gönderdiniz bilgisayarcıya ?
Yok bu anakart sorunu ile o farklı o leptopumda kasmasın diye Windows 7'ye dönmek istedim diski mbr'ye çevirirken herşey silindi komut sistemi ile format atıyordum o yüzden yeniden atamıyorum da sıfırdan kaldı öyle

Ekran kartsız oynatabiliyor işlemci ve dediğiniz anakart modelini biliyor musunuz?
Anakartı bozuk olan kasa için mi

Depolama olarak da 0 garanti isterim dersen 70-80TL'ye 250GB HDD bulabiliyorsun veya 2.el 100liraya 500GB HDD SSD alırsan çok artıyor fiyat pazarlık yaparsan belki biraz daha düşürebilirsin. Ama 0 500GB HDD alma onun yerine 2 tane 250GB alıp birleştirebilirsin 2'sini

Fanı unutmuşum yanına da yine sahibinden 20-30TL'ye bir fan bulursun

Hocam bakıyorum kafama yatarsa bir tane alacağım ama aslında eski PC duruyor evde anakartı kısa devre yaptı bilgisayarcı değişmesi lazım dedi pek inanmadım 400 lira istedi yaptırmadım biliyorsanız çözümünü onu tamir etmek daha mantıklı benim için

Anakart laptopmu masaüstümü masaüstüyse hangi model

Yeni konular

Geri
Yukarı