2. El 5500 TL Samsung S10+ alınır mı?

Mda8

Hectopat
5500 liraya bütün fonksiyonları çalışan yurt içi Samsung S10+ buldum. Ancak ön kamerasında yoğun bir şekilde kılcal çizikler var. Çok detaylı inceleyemesem de selfie performansında bir sıkıntı göremedim. Sizce bu çizikler ileride sorun yaratır mı?

Bütün fonksiyonları çalışıyorsa ve Ekranında da bir sıkıntı yoksa ön kamera pek de önemli olmazdı benim için.

5500 liraya bütün fonksiyonları çalışan yurt içi Samsung S10+ buldum. Ancak ön kamerasında yoğun bir şekilde kılcal çizikler var. Çok detaylı inceleyemesem de selfie performansında bir sıkıntı göremedim. Sizce bu çizikler ileride sorun yaratır mı?

Sadece sorunun ön kamerasında hata olması almamız için büyük bir sorun oluşturmaz fiyat biraz ucuz geldi ürün hakkında fotoğraf veya kullanım süresi gibi şeyler yazarsanız daha makul geçer.

Ön kamerasında çizikler var derken ? Detaylı inceleyerek alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı