2.el 6000TL civarı notebook önerisi

Bütçe
5000-6500

Nex4rt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 6000TL civarı 2.el bir notebook arıyorum.
Kullanım amacım oyun ve Adobe programları vs.
sahibinden ve Letgo'ya baktığımda Huawei D14 ve D15 modeli hoşuma gitmişti bu iki model hakkında ne düşünüyorsunuz.
Önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar 6000TL civarı 2.el bir notebook arıyorum.
Kullanım amacım oyun ve Adobe programları vs.
sahibinden ve Letgo'ya baktığımda Huawei D14 ve D15 modeli hoşuma gitmişti bu iki model hakkında ne düşünüyorsunuz.
Önerilerinizi bekliyorum.
O bütçede zor hocam ya.

O bütçede oyunu bırak Google'dan 5 sekme açabilen bilgisayar bulmak bile zor hocam. Bu iki model derken tam seri numarasını veya linkini atabilir misiniz?

Oyun değil de belli başlı yazılımla alakalı ve günlük kullanımla alakalı şeylerde iş yapılacak şeyler.
Oyun ve Tasarım işlerinde baya üzer zaten bu fiyat bandında da ihtiyacını görecek şeyler yok.

Oyun değil de belli başlı yazılımla alakalı ve günlük kullanımla alakalı şeylerde iş yapılacak şeyler.
Oyun ve Tasarım işlerinde baya üzer zaten bu fiyat bandında da ihtiyacını görecek şeyler yok.
Dostum oynicam oyunlar zaten AA Oyunlar olmaz codw gibi LoL valorant Minecraft falan
Adobe programlarında photoshop ve lightroomu kullaniyorum.
Geriside günlük kullanım ders için lise öğrencisiyim.

Kasa alıp televizyona falan bağla bu fiyattaki laptoplar gerçekten işini görmez.
Nasıl bı kasa alabilirim bu fiyata?

Zaten şu anki bilgisayarım toplama ama eskidi ve işimi gormuyor.
Monitorum vs var.

Dostum oynicam oyunlar zaten AA Oyunlar olmaz codw gibi LoL valorant Minecraft falan
Adobe programlarında photoshop ve lightroomu kullaniyorum.
Geriside günlük kullanım ders için lise öğrencisiyim.

Nasıl bı kasa alabilirim bu fiyata?

Zaten şu anki bilgisayarım toplama ama eskidi ve işimi gormuyor.
Monitorum vs var.

Şu tarz bir sistem alıp sonrasında ilaveler yapabilirsin.

Amd işlemdilerin Dahili GPU daha iyi oluyor intele göre apu sistem kullanacaksan da AMD daha iyi.

Geri
Yukarı