2. el 750 Ti vs OEM RX 460

EncOks2

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar, ekran kartı alacağım fakat 3-4 aydır bekle, düşecek diyenlerden alamadım, bu sefer netim. fakat ikinci el 750 Ti mi almalıyım? OEM RX460 alıp ekstra fan taksam olmaz mı diye düşünüyorum. ikinci el RX 560-70 1050 Ti al diyenlere not, bulunduğum konumda gerçekten ekran kartı yok. Ne yapmalıyım?

İyi akşamlar, ekran kartı alacağım fakat 3-4 aydır bekle, düşecek diyenlerden alamadım, bu sefer netim. fakat ikinci el 750 Ti mi almalıyım? OEM RX460 alıp ekstra fan taksam olmaz mı diye düşünüyorum. ikinci el RX 560-70 1050 Ti al diyenlere not, bulunduğum konumda gerçekten ekran kartı yok. Ne yapmalıyım?
750 Tİ alınabilir, fiyatına göre seçim yap.

OEM 460'ı satan bir site vardı stokları varsa sıfır bak derim. Çünkü çok uzun ömürlü ve kaliteli bir karta benzemiyor o OEM modeller. Şahsen onu ikinci el almazdım. R7 370 falan varsa uygun fiyatlı ikinci el, ona bakabilirsin.

RX 460 al da fan niye takıyorsun?

OEM'lerin soğutma sistemi olduğu için çok ısınıyor.
Test burada.

Test burada siz karar verin.

Tabii ki benim oyum 460'dan yana fakat OEM soğutma işi nasıl olur bilmiyorum.
750 Ti alınabilir, fiyatına göre seçim yap.

Fiyat aynı zaten hocam çakallar 800'e satıyor 750 Ti'yi.
OEM 460'ı satan bir site vardı stokları varsa sıfır bak derim. Çünkü çok uzun ömürlü ve kaliteli bir karta benzemiyor o OEM modeller. Şahsen onu ikinci el almazdım. R7 370 falan varsa uygun fiyatlı ikinci el, ona bakabilirsin.

Zaten sıfır olarak alacağım hocam OEM'i.

OEM'lerin soğutma sistemi olduğu için çok ısınıyor.

Tabii ki benim oyum 460'dan yana fakat OEM soğutma işi nasıl olur bilmiyorum.

Fiyat aynı zaten hocam çakallar 800'e satıyor 750 Ti'yi.

Soğutma sistemi kötü mü demek istediniz? Eğer öyleyse endişelenmeyin, RX 460 güçlü bir soğutma gerektirmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı