2. el alınan ekran kartına hangi testler yapılmalıdır?

Osmangazi

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, yakın zamanda sarı siteden Param Güvende ile aldığim HIS RX580 8 GB ekran kartını yaklaşik 30-35 dakika FurMark testi yaptim sonuçları bu şekilde bir sorun yok gibi ama hâlâ sorunsuz olduğundan emin olamıyorum. Cihazin vidalari vs. hepsi orijinal şekilde duruyor, tornavida değmemiş gibi. Tamir gördüğünü ya da daha önce termal macun değişimi yapıldığını düşünmüyorum bayağı tozlu duruyor. Sağlamlığinı farkli şekilde test edebileceğim bir uygulama ya da işlem var mı? Elimde yüksek grafik ihtiyacı duyan oyun vs. yok. Şimdiden teşekkür ederim.

20240419_195443.jpg

IMG-20240419-WA0007.jpg

IMG-20240419-WA0006.jpg

Hocam Araştirdım Araştırma Sonucunda Aldım HIS herkes iyidir vs. Deyince aldım

İade edebiliyorum 2 günüm var şu an deniyorum işte ASUS araştirdim hata cok oluyor MSI Armor çok isıniyor dediler Sapphire alacaktim pahaliydi ben 1800'e aldık NVIDIA alacaktim ama bu paralara internette 1050 Ti var yani

İade edebiliyorum 2 günüm var şu an deniyorum işte ASUS araştirdim hata cok oluyor MSI Armor çok isıniyor dediler Sapphire alacaktim pahaliydi ben 1800'e aldık NVIDIA alacaktim ama bu paralara internette 1050 Ti var yani.

İade etme 1800'e iyi kalsın. Şu an sıcaklık iyi 70 fena değil. FurMark indirip BIOS'una bak GPU Zden.

FurMark testini attim zaten BIOS'una nasıl bakacağım yani pek anlamıyorum anlatan bir video var mı ya da anlatabilirseniz süper olur

FurMark testini attim zaten BIOS'una nasıl bakacağım yani pek anlamıyorum anlatan bir video var mı ya da anlatabilirseniz süper olur.

Geri
Yukarı