2.el alınan laptop 10 gün sonra iade olur mu?

bblankk

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
2.el Excalibur G900 satın aldım ama forumda incelemeler yapmamız neticesinde cihazın sıcaklık ve FPS değerlerinin normal olmadığını fark ettim bu cihazı satıcı kabul etmiyor bende yoktu diyor dava açsak lehimize işler mi süreç?

Ayrıca 1 ay sonra yetkili servis bakımı var diyor oraya ver olmazsa hallederiz diyor sanki gün aşımına uğraşıyor gibi geldi ne yapmalıyım?

Herkese merhaba,
2.el Excalibur G900 satın aldım ama forumda incelemeler yapmamız neticesinde cihazın sıcaklık ve FPS değerlerinin normal olmadığını fark ettim bu cihazı satıcı kabul etmiyor bende yoktu diyor dava açsak lehimize işler mi süreç?

Ayrıca 1 ay sonra yetkili servis bakımı var diyor oraya ver olmazsa hallederiz diyor sanki gün aşımına uğraşıyor gibi geldi ne yapmalıyım?
İkinci el cihaz alıyorsunuz, üzerinden 10 gün geçmiş şuan iade etmek istiyorsunuz. Sizin yapmanız gereken ürünü alırken test edip öyle almanızdı. Dava açsanız bile satıcı haklı konumda şuan siz cihaza bi' işlem yapmadığınızı kanıtlayamazsınız.

İkinci el cihaz alıyorsunuz, üzerinden 10 gün geçmiş şu an iade etmek istiyorsunuz. Sizin yapmanız gereken ürünü alırken test edip öyle almanızdı. Dava açsanız bile satıcı haklı konumda şu an siz cihaza bi' işlem yapmadığınızı kanıtlayamazsınız.

Alırken kafedeydik ve ağır yük altına sokacak internet priz veya ortam yoktu maalesef.

Adam Excaliburu elinden çıkartmış. Sen de gidip almışsın. Casper zaten sıcak ve normal değerlerde performans verdiği nadir görünen bir marka.
Yani adam doğru söylüyor, senin fazla bir şey beklememn lazım.

Bir de gidip test etmeden almışsın.. yani.. aldığın alet yamuk, alış şeklin yamuk, iade isteme nedenin yamuk.. neden konu açtın ki? Tamamen haksızsın.

Geri
Yukarı