2. el alış-veriş sitesinden biriyle anlaşmaya çalışıyorum

Murat Köprücek

Hectopat
Selamlar.
Sahibinden adlı sitede biriyle anlaşmaya çalışıyorum kendisinde bir Monster Abra A5 v9.3 bulunmakta. Ürün özellikleri için linki hemen alta bırakıyorum.

Bu bilgisayara kendisi 3250TL fiyat biçmiş. Bende uygun bulup almaya karar verdim ama pazarlık sünnettir diye bir pazarlık girişiminde bulundum(gerçi zaten pazarlık yapmam lazımdı elimde 3000TL vardı sadece). Kendisine üniversite öğrencisi olduğumu ve babamın asgari ücretle çalıştığını bildirdim ve biraz indirim rica ettim. Direk 2800 yaparım dedi. Bende birden 450TL birden inince "acaba neler oluyor, neden birden bu kadar indi ki?" Diye düşünerek teşekkür ettim ve ilanı GET ile yapma imkanı var mı diye sordum. Cihazı inceleyecek bir hilesi hurdası yoksa gönderecektim. Ama o da bana güvenmedi ve "yapamam, insanlar alıp parçalarını çalıp yolluyor" dedi. Bende güvenmen için ne gerekiyorsa yaparım dedim aldığım andan itibaren kesintisiz video kaydı çekebilir ve ona yollayabilirdim. Şu anda ne yapacağımı bilmiyorum. Acaba dolandırıcı olabilir mi ki?
20200724_043456.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı