Vatan Bilgisayar'dan şimdi alış veriş yapabilir miyim?

SozenAslan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar.
Bildiğim kadarıyla haftasonları Vatan Bilgisayar'da indirimler oluyordu. Bu haftasonu olmayacak mı? Siparişi şimdi vereyim mi yoksa bekleyeyim mi?

Hayırlı olsun öyleyse. Bildiğim kadarıyla internet siparişinde de montajı yapıyor herhangi bir şube.
Evet tüm parçalar Vatan Bilgisayar'ın sitesinden alındıysa faturayı götürüp montajı yaptırtabiliyormuşuz. Ama internetteki herkes çok düzensiz yaptıklarını söylüyor. Ben gene de bir şansımı deneyeceğim. Onlar kabloları taksın, ben düzenlemesini yaparım. :rolleyes:

Başlarında durduğun sürece 'Şunu şurdan geçirin.' filan diyebilirsin. Ama parçaların kutularının, garanti belgelerinin ve içinden çıkan ek aparat vs. gibi şeylerin eksik olmadığına emin olun. Topladıktan sonra cihazı orda çalıştırmalarını isteyin. Eve gidince bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. :D

Ben henüz düzensiz bir şeyleri ile karşılaşmadım. Eğer montajı yapabiliyorsanız kendiniz yapın. Ancak ben ilk kez AMD işlemci aldığımdan orada yaptırmıştım. Korktum iğnelere bir şey olacak diye. Ama sorunsuz bir şekilde teslim ettiler bana. Bir sorun olursa da gidip söyleyebilirsin. Ayrıca eski HDD'mi monte etmelerini istedim sağolsunlar onu da yaptılar. Bir sorun yok.

GencKlavye, ben başında durmak istediğimde izin vermediler ama?

Bence bir sürü video var bilgisayar montajı ile ilgili ona bakarak yap.

Sonuç olarak aldığın parçaların montajını yapmak başka bir şeye benzemez. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı