2. el araç piyasası nereye gidiyor?

passat

Kilopat
Makaleler
8
Bugün gördüm de millet şaka gibi ilanlar veriyor. 2 yıl önce 120.000 Km'deki 2005 1.4 Twinport Corsa'yı 26.500TL'ye almıştık. Şimdi Twinport olmayanını ve daha yüksek km'dekini 65.000TL'ye koymuşlar. İnanılır gibi değil cidden. Bu aracın Max ederi (aşırı temiz olsa bile) 40-45K bence siz de düşüncenizi yazarsanız sevinirim.

Ekran Alıntısı.PNG

Doğan ve Şahin fiyatlarına hiçbir şey demiyorum zaten. Sözde hatasız deyip (ekspertize soksan arkası ekli çıkar) 25-35K'ya ilan koyanlar var.

Millet niye bu kadar fırsatçı ve paragöz? Tamam zaman içinde biraz artmalı fiyatlar ama 2 katına da çıkmaz ki!

Son düzenleyen: Moderatör:
Eee insanların bir yerlerine kazık batıyor. Bu kazığın acısını ayakkabı kutusunda para taşıyanlardan çıkaramadığı için, vatandaştan çıkarmaya çalışıyor. Durum bu oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normal bir durum olarak görenler de olacak tabii. Dünya da petrol ucuzlar iken bizde artması ya da Türkiye'de üretilen bir ürünün yurt dışında daha ucuz olması da normal onlara göre.

Eee insanların bir yerlerine kazık batıyor. Bu kazığın acısını ayakkabı kutusunda para taşıyanlardan çıkaramadığı için, vatandaştan çıkarmaya çalışıyor. Durum bu oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normal bir durum olarak görenler de olacak tabii. Dünya da petrol ucuzlar iken bizde artması ya da Türkiye'de üretilen bir ürünün yurt dışında daha ucuz olması da normal onlara göre.
Ayakkabi kutusunu dovemedikleri icin halk kendisini dovuyor.

Sıfır araçların fiyatları aşırı yükseldiğinden ve ülkemize girişi eskiye göre biraz azaldığından insanlar ikinci el araçlara yöneldi ve fiyatlar sanırım bu sebepten yükseldi.

Bu saatten sonra nereye giderse gitsin, arabayı değiştirecektim vazgeçtim fiyatları görünce. Her arabaya 10-15 bin tl fark nasıl gelir yahu, hayret bir şey. En iyisine de en kötüsüne de.

Yeni konular

Geri
Yukarı