2. el ASUS GTX 750 Ti 2 GB alınır mı?

mustafaaa07

Decapat
Daha fazla  
İşlemci i3 10100F
RAM 8 GB 3200 MHz.
Anakart karar vermedim.
ASUS GTX 750 Ti 2 GB'ın fiyatı 800 TL alınır mı? Oyun oynamak için alıyorum.

Yeni nesil oyunlar oynamak istiyorsanız bu oyunlar için yüksek donanım gerekli. Özellikle 2020-21 döneminde çıkan RPG oyunlarını oynamak istiyorsanız ekran kartı çıtasını yükseltmeniz lazım.
Soruya gelecek olursak;
800TL'ye 2. el ASUS GTX750 Ti 2 GB alınır.

Eğer diğer parçaları toplamadıysanız hazır toplanmış sistemlere yönelin derim hocam çünkü ekran kartları tekli satışta artık gereksiz pahalı ve o yazdığınız kart çok eski ve o verdiğiniz paraya yazık. Hazır toplanmış sistemlerde daha yeni versiyon ekran kartları uyguna gelebiliyor.

Kartı kullanmayan arkadaşlar internetteki özelliklere göre yorum yapmayı ne çok seviyorsunuz.

750 Ti güzel bir karttır arkadaşım. Gigabyte çift fanlı modelini kullandım. Yeni çıkan oyunları bile oynayabilirsin. Sıkıntı olmaz. Ama gidipte GTX 1070 performansı bekleme.

Kartı kullanmayan arkadaşlar internetteki özelliklere göre yorum yapmayı ne çok seviyorsunuz.

750 Ti güzel bir karttır arkadaşım. Gigabyte çift fanlı modelini kullandım. Yeni çıkan oyunları bile oynayabilirsin. Sıkıntı olmaz. Ama gidipte GTX 1070 performansı bekleme.

Yani diyorsun ki, AC Odyssey ve RE Village gibi oyunları da rahatlıkla oynatır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı