2. El bileklik alınırken dikkat ve kontrol edilmesi gerekenler neler?

564300

Decipat
Yarın 2.el bileklik alacağım Huawei band 7 faturası yokmuş seri numarasını istedim garanti sorgulama yaptım bileklim orijinal ve 2 Mart 2023'te alınmış bileklik.
Adam hiçbir sorunu yok dedi.
Çok memnunum satmak zorunda kaldığım için satıyorum dedi.
Yarın elden alacağım aldığımda neleri kontrol etmeliyim nelere dikkat etmeliyim?
700 TL olması düşündürüyor biraz.

Yarın 2.el bileklik alacağım Huawei band 7 faturası yokmuş seri numarasını istedim garanti sorgulama yaptım bileklim orijinal ve 2 Mart 2023'te alınmış bileklik.
Adam hiçbir sorunu yok dedi.
Çok memnunum satmak zorunda kaldığım için satıyorum dedi.
Yarın elden alacağım aldığımda neleri kontrol etmeliyim nelere dikkat etmeliyim?
700 TL olması düşündürüyor biraz.
Ürün hasarlı veya kırık çizik vs varmı bunlara bak dikkatlice incele git adamla bir kafeye otur çay söyle bir etrafına bak ürünün incele iyice 2. el alışveriş şakaya gelmez adam seni kandırabilir.

Ürün hasarlı veya kırık çizik vs varmı bunlara bak dikkatlice incele git adamla bir kafeye otur çay söyle bir etrafına bak ürünün incele iyice 2. el alışveriş şakaya gelmez adam seni kandırabilir.
Nasıl kandırabilir ki?
Screenshot_20230410_172725_WhatsApp.jpg

Yaklaşık iki senedir ürün alıp satıyorum neler yapanlar gördüm neler sana tavsiyem dikkatli olman olurdu.

Ayak üstü alacağım ama yere otururum iyice kontrol ederim cüzdanımda cebimde olu sağına soluna düğmelerine ekranına bakarım kontrol ederim telefona bağlarım.
Bilekliği havaya tutarım nabızı ölçüyor mu diye kontrol ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı