2. El Core i7 2600K PC nasıldır ?

Sistemi satan arkadaştan rica et, deneme amaçlı 1-2 gün kullan. Kullandığın zaman PC değerlerini ve Kasa içinin resmini yolla. Ama o işin içinde bir iş var. ALMA derim ben.

GET'almayı düşünüyorum. Alırsam 3 gün soran parayı onaylıyacağım.

Arkadaşlar sebeplerini belirtmiş yukarıda da belirttim. Konuyu baştan oku.

Ben şuan bit yeneği var şu işte. Cevabı hariç teknik olarak 2 cevabıda yanlış buluyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuşma ve yazım kurallarına dikkat et. Biz senin için burada sistem değerlendirmesi yapıyoruz. Madem alacaksın neden böyle bir konu açıyorsun ?

Bu bilgisayar 2.000 TL etmez hocam. 680 eskidi artık. İşlemci de öyle. Yeni nesil, bi' alt segment olsa daha iyi olabilirdi. Ben olsam almazdım.
2000 tl etmez mi gerçekten? Komik bir cevap parçaları topla bakalım ne kadar kafadan konuşmayalım..

Konuşma ve yazım kurallarına dikkat et. Biz senin için burada sistem değerlendirmesi yapıyoruz. Madem alacaksın neden böyle bir konu açıyorsun ?
Sizin hakkınızda bir şey demedim sizin cevabınızı mantıklı buldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yaşının küçük olduğunu düşünerek dahada laf dalaşına girmeyeceğim. Bu arkadaş hak etmiyor yardım edilmesini. Al sistemi 2 gün sonra gelme bize.

Kafadan konuşmayalım ha... Sen öneri mi istemeye geldin yoksa bu sistemi savunmaya mı? Savunacaksan git al birader. Ben olsam almazdım. Tekrar yazıyorum "Eskidi".

2000 tl etmezmi gerçekten komik bir cevap parçaları topla bakalım ne kadar kafadan konuşmayalım..

Sizin hakkınızda bir şey demedim sizin cevabınızı mantıklı buldum.

Sana bir şey söyleyeceğim. GTX 680 ile GTX 770'in performansları eşdeğer. Bu nedenle o paraya güncel ve eşit hatta azıcık daha performanslı bir sistem toplayabilme imkanı varken neden GTX 680'li bir sistem alacaksın ki?

O sistem isterse 5.000 TL'ye alınmış olsun. Güncel ürünler almak her zaman daha iyi ve avantajlıdır. GTX 8XX serisi çıkacakken gidip 680 alınmaz. İkinci el olması da cabası.

Sana bir şey söyleyeceğim. GTX 680 ile GTX 770'in performansları eşdeğer. Bu nedenle o paraya güncel ve eşit hatta azıcık daha performanslı bir sistem toplayabilme imkanı varken neden GTX 680'li bir sistem alacaksın ki?

Evet mükemmel bir cevap evet 770 alırsam güncel fakat mesela anakartı 600 tllik pro bir anakart benim alacağım ise 220 tllik asusm5a97 alacağım ram 8gb içinde olan ise 16 gb alacağım kasa zalman ama 2 . eldeki kasa ise 600 tllik bir kasa bu bu konuda kararsızım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı