2. el Corsair Katar Pro Wireless vs 2. el Logitech G305

Mustea0

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, bütçem çok olmadığı için 2. el farelere bakıyorum ve 2 fare arasında kaldım. 1.si Corsair Katar Pro Wireless 2. de Logitech G305 bu iki model arasında kalmamın sebebi Logitech'in kozmetiğinin biraz daha kötü olması ve skateslerinin değişik olması Katar Pro'nun da sensörünün Logitech'ten kötü olması, sizce hangisini alayım? Şimdiden teşekkürler.

Logitech: G305 Lightspeed
Corsair: Katar Pro Wireless

Sıfır rampage kullan 2. Ele bulaşma. Ekipman işi sıkıntı iş. Sıfıra yakın razer deathadder essential beyaz 300 TL ye düşürmüştü arkadaş aldı. Ben ona da dedim 2. Elin her zaman bir numarasi vardır çakal satıcılar belirtmiyor durumunu. Kumar gibi bir şey iyi de çıkar kötü de sen bilirsin seçimini ona göre yap dostum. Haha atacaklar şimdiden terkedebilir.

@SkyLord06TR haha atmanın ne luzmu var? Corsair 2 aydır ilanda, çok on numara olsa havada karada kaparlardi zaten şunu yapmayın. Ne toxic insanlarsiniz yahu.

rampage'e çok sorunlu diyorlar ben o yüzden rampage tercih etmedim zaten aklımda katar pro xt almak vardı 2. elde ucuz olduğunu görünce ona yöneldim aynı zamanda kablosuz olması işime geldi tabii sorun olma ihtimali var ama param güvende ile alacağım öyle iade edebiliyorum diye biliyorum tabi sizde haklısınız

rampage'e çok sorunlu diyorlar ben o yüzden rampage tercih etmedim zaten aklımda katar pro xt almak vardı 2. elde ucuz olduğunu görünce ona yöneldim aynı zamanda kablosuz olması işime geldi tabii sorun olma ihtimali var ama param güvende ile alacağım öyle iade edebiliyorum diye biliyorum tabi sizde haklısınız
İade etsen de aracılık mi dersin kargo parası mı dersin onun parasını alamazsın. Misal 600 TL ürün 100 TL kargo 600 yatar 100 TL yanar. Bak ben uzun zamandır kulaklık bakıyorum Bluetooth fiyatlar çok artmış. 400 TL ye Jbl alabilirken şimdi 900 TL ye anker falan alabiliyoruz maalesef. Sıfırı 1700 olan jabra elite V3 2. Eli 750 TL. Kulaklıkta kesinlikle ikinci el alınmaz falan deniliyor orası da doğrudur da.

Senin konuya gelecek olursak zaman israfın olacak param guvendeyle. Onun dışında paran güzel, logitechin razerin falan kablolu mouselarina yonelmeni öneririm. Onun dışında kozmetiği hangisinin temizse onu al. Corsairw az baktım skatezler hafiften erimeye başlamış.

Tamam, teşekkürler galiba sıfır Corsair Katar Pro XT alacağım yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Merhabalar birşey daha soracaktım
monster Pusat One Shot Pro wireless :1000tl
corsair Katar pro wireless:1000tl
corsair katar pro xt :700tl
sizce hangisini almam mantıklı olur katar pro wireless in sensörü kötü diyorlar pusat ada pusat alınmaz diyorlar sizce hangisini alayım?

Son düzenleme:
Tamam, teşekkürler galiba sıfır Corsair Katar Pro XT alacağım yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Merhabalar birşey daha soracaktım
monster Pusat One Shot Pro wireless :1000tl
corsair Katar pro wireless:1000tl
corsair katar pro xt :700tl
sizce hangisini almam mantıklı olur katar pro wireless in sensörü kötü diyorlar pusat ada pusat alınmaz diyorlar sizce hangisini alayım?
Herkes bir şey der hocam. Kullanan adamdan yorum beklemek lazım.

Ben kullanmadığım için yorum yapamayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı