2. el DDR3 sistem toplanır mı?

Peki bunu neye dayanarak söylüyorsunuz? Şuan amd fx 6300 ve amd rx 560 bir sistem kullanmaktayım. ekran kartı haricinde işlemciyi 5 yıldır kullanıyorum fiyatı vs dahilinde stabil bir deneyim sundu. Günümüzde bir taban işlemci olarak kalıyor fx serisi eğer bütçe sıkıntısı çekiliyorsa gönül rahatlığı ile fx 6300 2.el bulunursa fx 8xxx serisini tavsiye edebilirim
MSI Afterburner ile işlemciye yüklenen bir oyunda 80 dereceden aşağıya indiğiniz oluyor mu? Evde doğalgaza ihtiyaç yok bence.

Hayır. Amd rx 560 gibi bir ekran kartı varken tutupta lol oynamam evet doğrudur csgo oynuyorum ama yanında fifa 19 bf 1 gibi oyunlarıda oynuyorum. (ilgili videoda testleri görebilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
)

Bendede AMD FX 8120 var. 750TI ekran kartı ile beraber kullanıyorum. Şuana kadar çok sorun yaşatmadı. Ve sistemde SSD mevcut. SSD gerçekten fark yaratıyor. SSD kullanmadan önce bilgisayarı satmayı düşünüyordum. Gigabyte anakartım maalesef pert oldu. Şuanda MSI bir kart kullanıyorum. Tıkır tıkır çalışıyor. En yüksek ayarlarda oynayamıyor olabilirim. Ancak işlemcinin 50 dereceyi geçtiğini hiç görmedim. İnsanlar AMD'ye çok fazla ön yargılılar.

FX işlemcimi kaldı ya en iyisi bile G4560 tan kötü. Kullanabilirsiniz ama öneride bulunmayın. DDR3 olarakta i7 4790k işlemcili sistem toplayabilirsin. Ben olsam bunu tercih ederdim.

FX işlemcimi kaldı ya en iyisi bile G4560 tan kötü. Kullanabilirsiniz ama öneride bulunmayın. DDR3 olarakta i7 4790k işlemcili sistem toplayabilirsin. Ben olsam bunu tercih ederdim.

Ryzen sistemleri hatırlatmak isterim. İntel'in fahiş fiyatlarını bir günde geriye çeken seridir. O yüzden taraftarlık yapmıyoruz. Herkes kendi deneyimlerini sunuyor. Yani internet üzerinde görüp hayal ettiklerimizi değil birebir kullandıklarımızdan sunduğumuz deneyimler... İyi forumlar.

Genel anlamda pek memnun edeceğini sanmıyorum Fx yerine Phenom alırsın daha iyi.

demişsin..

ryzen araya katan arkadasım bi 8350nin fiyatına bak bi ryzenın
MSI Afterburner ile işlemciye yüklenen bir oyunda 80 dereceden aşağıya indiğiniz oluyor mu? Evde doğalgaza ihtiyaç yok bence.
fx lerin ısındıgını söyleyen arkadasım şu şehir efsanesinden vazgeçin. suan inteller amdden daha fazla ısınıyor. amd ler f-p ürünüdür lütfen anlayın sunu artık

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı